• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

08-01-2019

ПОРИНЬТЕ В ЗОБРАЖЕННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ НОВОГО ПОВНОКАДРОВОГО НАДШИРОКОКУТНОГО ОБ’ЄКТИВА NIKKOR Z

Амстердам, Нідерланди, 8 січня 2019 року. Сьогодні компанія Nikon додає об’єктив NIKKOR Z 14–30mm f/4 S до лінійки повнокадрових об’єктивів серії S, призначених для бездзеркальних фотокамер Nikon Z. Цей надширококутний втяжний об’єктив зі змінною фокусною відстанню, що відрізняється компактним корпусом і плоским переднім елементом, розширює горизонти творчих можливостей фотографів, які користуються системою Nikon Z. Він чудово підходить для фотозйомки, але ще більше – для зйомки відео.

Об’єктив NIKKOR Z 14–30mm f/4 S – це перший у світі повнокадровий надширококутний об’єктив, оснащений плоским переднім елементом¹. Така унікальна особливість конструкції дає змогу використовувати фільтри 82 мм без громіздких тримачів. Фотографи отримують більше можливостей для керування та більше свободи під час зйомки пейзажів, міських ландшафтів, пам’яток архітектури, інтер’єрів, а також під час записування відео.

Завдяки компактній конструкції, механізму втяжного об’єктива й надійній герметизації цей об’єктив ідеально підходить для подорожей. Нова оптична конструкція NIKKOR Z і швидкий обмін даними між об’єктивом та фотокамерою зводять до мінімуму спотворення, притаманне ширококутній фотографії. Різкість просто виняткова. Постійна діафрагма f/4 дає змогу любителям відеозйомки з легкістю переходити від яскравого пейзажу до тьмяного інтер’єру.

Джорді Брінкмен (Jordi Brinkman), менеджер із продукції компанії Nikon Europe, відзначає: «Цей надширококутний об’єктив зі змінною фокусною відстанню NIKKOR Z дає змогу власникам фотокамер Nikon Z знімати вражаючі фотографії та відео будь-де. Компактна конструкція означає, що об’єктив можна покласти у меншу сумку. Легкість використання фільтрів відкриває нові можливості для творчості».

Основні характеристики

Готовність до встановлення фільтрів: перший у світі повнокадровий надширококутний об’єктив, на який можна встановлювати фільтри 82 мм без громіздких тримачів.
NIKKOR Z: цей об’єктив на основі байонета Z від Nikon може вловити більше світла по всій площі кадру.
Серія S: оптична конструкція нового покоління. Нанокристалічне покриття проти відблисків. Плавна й безшумна система змішаного фокусування.
Настроюване кільце керування: може використовуватися для ручного фокусування (за замовчуванням), керування діафрагмою (чудово підходить для керування ірисовою діафрагмою під час відеозйомки) або корекції експозиції.
Чудово підходить для відеозйомки: безшумне регулювання діафрагми. Зменшено ефект «дихання» фокуса та зсув фокуса під час зміни фокусної відстані.
Компактний і захищений: завдяки механізму втяжного об’єктива цей об’єктив не займає багато місця, коли не використовується. Повна герметизація захищає від пилу та вологи.


¹ Серед змінних об’єктивів для цифрових фотокамер, станом на 8 січня 2019 року

Інші новини