• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

14-02-2019

Представляємо перший об’єктив із «золотої трійки» для фотокамер Nikon Z. Світлосильний об’єктив NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S

Амстердам, Нідерланди, 14 лютого 2019 р. Сьогодні компанія Nikon представляє перший об’єктив із «золотої трійки» для фотокамер Nikon Z. NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S – це професійний об’єктив у компактному надійно герметизованому корпусі з удосконаленою оптикою.

Надійний і універсальний, цей об’єктив гарантує високу якість результатів. Він забезпечує видатну різкість у всьому кадрі та надзвичайну ефективність зйомки великим планом – кращу, ніж будь-які сучасні повнокадрові об’єктиви з фокусною відстанню 24-70 мм. Відблиски лінзи ефективно зводяться до мінімуму, а широкий байонет Z і постійна 9-пелюсткова заокруглена діафрагма f/2,8 забезпечує досконалий ефект сяяння. Ефект боке має плавну деталізацію в напрямку до країв кадру та виглядає чарівно природним.

NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S повністю герметичний і підходить для щоденного використання в суворих умовах професійної зйомки. Щоб відкоригувати кільця фокусування та масштабування, їх достатньо прокрутити до необхідного положення. Крім того, ви зможете керувати численнішими параметрами зйомки безпосередньо з об’єктива, ніж будь-коли раніше.

Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із продукції компанії Nikon Europe, зазначає: «Якщо ви можете взяти із собою лише один об’єктив, NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S являє собою ідеальне поєднання компактної конструкції та професійної ефективності. Він відтворює кожен компонент сюжету зйомки з природною чіткістю, а надійно герметизований корпус надає змогу знімати за будь-яких умов».

Основні характеристики

Висока різкість. удова якість зображення в усьому кадрі. Надзвичайні знімки великим планом (мінімальна дистанція фокусування – 0,38 м).
Удосконалена оптична конструкція. 17 елементів у 15 групах із покриттям ARNEO проти відблисків і нанокристалічним покриттям від Nikon.
Настроюване кільце керування. Може використовуватися для ручного фокусування (за замовчуванням), безшумного керування діафрагмою (чудово підходить для керування ірисовою діафрагмою під час відеозйомки) або корекції експозиції.
Кнопка Fn. Цій кнопці ви можете призначити до 21 різних функції. Від фіксації АФ до вимірювання, брекетингу тощо.
Панель інформаційного екрана з органічними світлодіодами. Дає змогу швидко підтверджувати діафрагму, дистанцію фокусування, точну фокусну відстань і глибину різкості.
Надійний помічник. Надійний і компактний об’єктив, повністю герметизований для захисту від пилу та вологи.

Інші новини