• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

22-02-2019

Компанія Nikon розробляє нову мікропрограму для повнокадрових бездзеркальних фотокамер – Nikon Z 7 і Nikon Z 6

Компанія Nikon продовжує адаптувати свої продукти відповідно до потреб користувачів, які змінюються, а тому додає нові функції та покращені можливості.

Амстердам, Нідерланди, 22 лютого 2019 р. Компанія Nikon оголосила про розробку нової мікропрограми для повнокадрових бездзеркальних фотокамер – Nikon Z 7 і Nikon Z 6. Мікропрограма відкриє такі функції, як АФ з розпізнаванням очей, вихідні відеодані у форматі RAW та підтримка карт пам’яті CFexpress. Крім того, фотокамери матимуть покращені функції АФ/АЕ.

Моделі серії Z надалі відображатимуть зміни потреб користувачів і запропонують новітній підхід до зображення, який стимулюватиме до творчих пошуків.

Нова мікропрограма запропонує перелічені нижче функції та можливості.

1. Підтримка функції АФ з розпізнанням очей для зйомки нерухомих зображень (упровадження заплановано на травень 2019 р.)
АФ з розпізнаванням очей ідеально підходить для портретної зйомки. Ми плануємо, що ця функція буде сумісною з режимами фокусування AF-S (покадрове АФ), який підходить для зйомки людей, і AF-C (неперервне АФ), котрий доцільно використовувати при фотографуванні об’єктів, що часто міняють позу. Функція може виявляти не одну пару очей, з яких користувач може вибрати точку фокусування фотокамери, що надає гнучкіший підхід під час зйомки групи людей.

2. Підвищена продуктивність АФ/АЕ (упровадження заплановано на травень 2019 р.)
Окрім функції відстеження АФ, яка вже існує у фотокамерах, невдовзі в режимі неперервної високошвидкісної (розширеної) зйомки стане доступним відстеження АЕ (автоматичного режиму експозиції). Крім того, буде покращено продуктивність АФ під час зйомки з низьким рівнем освітлення, що забезпечить швидше автофокусування в темному або погано освітленому середовищі як у режимі отримання нерухомих зображення, так і під час записування відео.

3. Підтримка вихідних відеоданих у форматі RAW (дату впровадження буде оголошено пізніше)
Заплановано запровадити підтримку потокової передачі з фотокамери вихідних даних у 4K UHD та Full HD (формат RAW). Після цього потік вихідних даних у форматі RAW можна буде записати в сумісному форматі RAW за допомогою зовнішнього рекордера. Це дасть змогу користувачам застосовувати насичені 12-бітні кольори для досягнення гнучкої градації кольору.

4. Підтримка карт пам’яті CFexpress (дату впровадження буде оголошено пізніше)
Нова мікропрограма забезпечить підтримку CFexpress – нового стандарту карт пам’яті з покращеним захистом даних користувачів. Вони забезпечують високу швидкість роботи для ефективнішого процесу зйомки. Після оновлення користувачі зможуть використовувати у своїй фотокамері як карти CFexpress, так і XQD. Окрім моделей Z 7 і Z 6, у майбутньому ми плануємо також запровадити підтримку карт пам’яті CFexpress для цифрових дзеркальних фотокамер Nikon D5 (з поточним типом карт XQD), Nikon D850 та Nikon D500.

XQD є торговельної маркою компанії Sony Corporation.
CFexpress є торговельною маркою організації CompactFlash Association (CFA).

Інші новини