• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

25-02-2019

Бездзеркальна система і фотокамера COOLPIX P1000 від Nikon отримали нагороду «iF Design Awards» 2019 р.

Амстердам, Нідерланди, 25 лютого 2019 р. Компанія Nikon із радістю повідомляє, що її бездзеркальну систему й цифрову фотокамеру COOLPIX P1000 відзначено нагородою iF Design Awards у категорії дизайну продукту.

Престижні міжнародні нагороди «iF Design Awards», спонсоровані компанією iF International Forum Design GmbH, присуджують за майстерність у сфері дизайну продукту, інформаційних матеріалів і пакування. Цього року журі в складі 67 визнаних експертів у сфері дизайну оцінювало понад 6375 продуктів із 52 країн. Продукти оцінювалися на предмет інновацій, функціональності, естетичності, відповідальності й позиціонування.

Бездзеркальна система від Nikon

Революційна бездзеркальна система від Nikon оснащена найширшим у світі байонетом об’єктива¹, який уловлює ще більше світла та забезпечує безпрецедентний рівень оптичних характеристик.

Система складається з двох бездзеркальних фотокамер Z 7 і Z 6, оснащених новим байонетом більшого діаметру, що доповнюються об’єктивами NIKKOR Z серії S. Ці світлосильні об’єктиви відзначаються різкістю й тихою роботою та вловлюють більше світла в усьому кадрі, забезпечуючи неперевершений рівень деталізації зображення від краю до краю. Адаптер байонета FTZ довершує цей набір, даючи змогу використовувати фотокамери Z із наявними об’єктивами NIKKOR, оснащеними байонетом F.

¹ Дані станом на 23 серпня 2018 р.

COOLPIX P1000

Цифрова фотокамера для супертелефото COOLPIX P1000 від Nikon оснащена найбільшим у світі 125-кратним оптичним масштабуванням. А завдяки фокусній відстані в 24–3000 мм користувачі можуть знімати різкі фотографії та відео незалежно від того, наскільки віддалений об’єкт. Поєднання об’єктива NIKKOR із світлосильною діафрагмою f/2,8–8 і 16-мегапіксельного датчика створює революційну систему, що ідеально підходить для фотографування спортивних подій, подорожей та дикої природи.

Щоб отримати докладнішу інформацію, відвідайте веб-сайт «iF Design Awards» за таким посиланням: https://ifworlddesignguide.com/our-awards/professional-awards/if-design-award-2019

Інші новини