• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

28-03-2019

Бездзеркальна система і фотокамера COOLPIX P1000 з візиром із точкою DF-M1 від Nikon отримала нагороду «Red Dot Award: Product Design 2019»

Амстердам, Нідерланди, 28 березня 2019 р. Компанія Nikon радо повідомляє, що її нова бездзеркальна система та фотокамера COOLPIX P1000 з візиром із точкою DF-M1 отримали нагороду «Red Dot Award: Product Design 2019».

Комісія спеціалістів у сфері дизайну оцінювала понад 5500 пропозицій у дев’яти категоріях, зокрема інноваційності, функціоналу та надійності.

Огляд продуктів-переможців

Бездзеркальна система Z від Nikon

Нову бездзеркальну систему відзначили нагородою за її інновації в оптичному виробництві та бездзеркальній технології. Система складається з двох фотокамер (Z 7 і Z 6), оснащених новим байонетом більшого діаметру, що доповнюються надзвичайними об’єктивами NIKKOR Z серії S. Адаптер байонета FTZ довершує цей набір, даючи змогу використовувати фотокамери Z із наявними об’єктивами NIKKOR, оснащеними байонетом F.

Компактна цифрова фотокамера із супермасштабуванням — COOLPIX P1000 і візир із точкою DF-M1

Фотокамеру COOLPIX P1000 відзначили нагородою за її видатні досягнення в оптичній інженерії. Завдяки своєму 125-кратному оптичному масштабуванню (еквівалент: 24–3000 мм), найпотужнішому серед компактних фотокамер, вона ідеально підходить для фотографів-аматорів.

Візир із точкою DF-M1 отримав цього року нагороду в номінації «Product Design» разом із фотокамерою P1000. Це доповнення призначене допомогти фотографам використовувати чудові можливості діапазону масштабування фотокамери P1000 і точно відстежувати об’єкти зйомки без потреби дивитися через об’єктив. 

Red Dot Design Award – це престижний міжнародний конкурс дизайну, який проводиться за підтримки німецького центру Design Zentrum Nordrhein Westfalen.

Переможців буде представлено на спеціальній виставці, що проводитиметься з 8 липня 2019 року по 30 червня 2020 року в музеї Red Dot Design Museum у німецькому місті Ессен.

Щоб дізнатися більше про нагороди Red Dot Design Award, відвідайте веб-сайт https://www.red-dot.org/

Інші новини