• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

23-04-2019

ВОДОСТІЙКА ТА ЗАВЖДИ ГОТОВА ДО ЗЙОМКИ НОВА ФОТОКАМЕРА COOLPIX W150

Амстердам, Нідерланди, 23 квітня 2019 р.: Компанія Nikon представляє найновішу модель лінійки COOLPIX — COOLPIX W150 для активного відпочинку. Ця водонепроникна, ударо-, морозо- й пилостійка компактна фотокамера впевнено вирушить із вами назустріч пригодам в будь-якій точці земної кулі й запропонує новий рівень зручності.

Що б ви не знімали — засніжені краєвиди чи підводні сюжети — фотокамера COOLPIX W150 надзвичайно проста у використанні, з нею кожен зможе отримати чудові фотографії та відео. Завдяки кадруванню обличчя під водою ви отримаєте чудові знімки в басейні або відкритій водоймі на глибині до 10 м. Ударостійкість фотокамери доведена при падінні з висоти до 1,8 м, тож її можна сміливо брати на сімейний відпочинок або на вечірку. Датчик КМОН для слабкого освітлення від компанії Nikon та прецизійний об’єктив NIKKOR із 3-кратним оптичним масштабуванням забезпечують неперевершену якість зображень. Спеціальна кнопка відеозйомки дає змогу легко розпочати запис відео у форматі Full HD зі стереозвуком.

Вбудовані цікаві функції фотокамери пропонують безліч зручних фотоефектів і додаткове інтерактивне меню для дітей. У дитячому меню можна додавати голосові повідомлення до фотографій, настроювати грайливі екрани привітання, створювати слайд-шоу та багато іншого. Захист фотокамери забезпечують водонепроникні аксесуари, зокрема добре помітний на воді плаваючий ремінець Nikon. Завдяки програмі SnapBridge можна легко ділитися найкращими знімками або дистанційно керувати зйомкою з інтелектуального пристрою.

Інес Бернардес (Ines Bernardes), менеджер із виробництва фотокамер у компанії Nikon Europe, зазначає: «COOLPIX W150 — чудова водостійка компактна фотокамера. Батьки можуть спокійно дозволити дітям гратися з нею. Фотокамера випускається у кількох яскравих кольорах. Відпочиньте у вікенд із друзями — ця фотокамера готова знімати за будь-яких обставин.»

Основні характеристики

Водостійкість на глибині до 10 м | Ударостійкість при падінні з висоти до 1,8 м | Морозостійкість при температурі до –10 °C | Пилонепроникність. Оцініть справжню простоту та зручність компактної фотокамери COOLPIX, що не боїться падінь, неперевершена на морозі та незамінна на вечірках біля басейну.
Режим кадрування обличчя під водою. Фотокамера робить до чотирьох знімків щоразу, коли виявляє обличчя людини.
Завжди чудові результати. Додаткові можливості за рахунок датчика КМОН для слабкого освітлення та прецизійного об’єктива NIKKOR із 3-кратним оптичним масштабуванням, яке можна розширити до 6-кратного завдяки функції Dynamic Fine Zoom.¹
Неперевершені відеозаписи. Фотокамера записує відеоматеріали у форматі Full HD (з роздільною здатністю 1080p і частотою 30 кадр./с) зі стереозвуком.
Проста у використанні компактна фотокамера. Оптимізація параметрів фотокамери відбувається автоматично. На великому РК-дисплеї з антиблимовим покриттям чудово видно зображення навіть під водою.
Цікаве меню додаткових функцій. Ви можете знімати з інтерфейсом простого меню або увімкнути меню додаткових функцій, зокрема інтерактивні функції.

Сумісність із програмою SnapBridge

Щоб використовувати програму Nikon SnapBridge для iOS і Android із фотокамерою, її спершу потрібно інсталювати на сумісний інтелектуальний пристрій.


¹ Збільшення за допомогою функції Dynamic Fine Zoom підраховується на основі максимального ширококутного положення оптичного масштабування.

Інші новини