• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

11-04-2019

Компанія Nikon святкує перемогу в чотирьох номінаціях конкурсу TIPA World Award 2019: за фотокамери D3500, Z 6, Z 7 та об’єктив NIKKOR Z 14-30mm f/4 S

Амстердам, Нідерланди, 11 квітня 2019 року: компанія Nikon рада повідомити про отримання чотирьох престижних нагород конкурсу TIPA World Award 2019, який проводить Асоціація видавців журналів про фотографію (TIPA). Фотокамера Nikon D3500 стала переможцем у категорії Best DSLR Camera (Найкраща цифрова однооб’єктивна дзеркальна фотокамера). Крім того, бездзеркальні фотокамери отримали наступні нагороди: фотокамера Nikon Z 6 посіла перше місце в номінації Best Full Frame Camera Expert (Найкраща експертна повнокадрова фотокамера), а фотокамера Nikon Z 7 — у номінації Best Full Frame Professional Camera (Найкраща професійна повнокадрова фотокамера). Нагороду Best Mirrorless Wide Angle Zoom Lens (Найкращий бездзеркальний ширококутний об’єктив зі змінною фокусною відстанню) отримав об’єктив NIKKOR Z 14-30mm f/4 S.

Коментарі TIPA щодо фотокамери Nikon D3500 — переможця в категорії Best DSLR Camera

Ця компактна й легка цифрова дзеркальна фотокамера призначена для фотографів-любителів, які хочуть перейти на фотокамеру, сумісну з повним спектром об’єктивів NIKKOR і аксесуарів, щоб отримувати більше задоволення від досконаліших знімків. 24,2-мегапіксельний датчик КМОН цієї фотокамери забезпечує широкий діапазон ISO від 100 до 25 600 одиниць. Також вона підтримує безперервну зйомку до 5 кадрів на секунду та може знімати відеокліпи у форматі Full HD (1080p) із частотою кадрів до 60p. Програма SnapBridge від Nikon допоможе користувачам легко передавати зображення з фотокамери відразу на смартфон або інший підключений пристрій. Процес зйомки також можна контролювати за допомогою програми, а знімки передавати до Nikon Image Space – служби зберігання та обміну зображеннями, створеної на основі безкоштовного хмарного сховища.

Коментарі TIPA щодо фотокамери Nikon Z 6 — переможця в категорії Best Full Frame Camera Expert

Фотокамера Z 6 створена для фотографів, які хочуть отримати неперевершену якість в умовах недостатнього освітлення та відео 4K UHD зі зчитуванням усіх пікселів. 24,5-мегапіксельний датчик КМОН заднього освітлення з вбудованим АФ із визначенням фази фокальної площини підтримує широкий діапазон чутливості ISO 100–51 200 і сумісний із найновішою системою обробки зображень EXPEED 6 від Nikon. Фотокамера має 273 точки фокусування. Цього достатньо, щоб охопити приблизно 90 % площі зображення як по вертикалі, так і по горизонталі. Налаштування різкості для зйомки із середньої відстані в меню Picture Control дає змогу пом’якшувати текстурні елементи на екрані або робити їх чіткішими. Цей ефект можна застосовувати як для нерухомих зображень, так і під час записування відео.

Коментарі TIPA щодо фотокамери Nikon Z 7 — переможця в категорії Best Full Frame Professional Camera

Бездзеркальна фотокамера Z 7 з високою роздільною здатністю оснащена 45,7 мегапіксельним датчиком КМОН формату FХ, який забезпечує великі зображення чудової якості. Вона підтримує діапазон ISO 64–25 600 із можливим зменшенням до еквівалента ISO 32 та розширенням до еквівалента ISO 102 400. Електронний видошукач покриває приблизно 100 % покриття кадру й дає змогу напряму налаштовувати численні параметри зйомки. Відео можна знімати у форматі 4K UHD та Full HD з частотою кадрів до 120p. Крім того, підтримуються функції «Активний D-Lighting», «Електронний VR» і фокусування з виділенням контурів. Підтримка часового коду полегшує синхронізацію відео та звуку на різних пристроях. Об’єктив NIKKOR Z S-Line пропонує тихе й плавне регулювання експозиції під час відеозйомки.

Коментарі TIPA щодо об’єктива NIKKOR Z 14-30mm f/4 S — переможця в категорії Best Mirrorless Wide Angle Zoom Lens

Завдяки конструкції об’єктива з майже плоским переднім елементом і фокусною відстанню 14–30 мм на різьбу переднього елемента можна кріпити фільтр (82 мм). Конструкція об’єктива включає 14 елементів, зокрема чотири елементи зі скла ED (лінзи з оптичного скла з наднизькою дисперсією). Нанокристалічне покриття фотокамери Nikon ефективно зменшує появу ореолів і відблисків. Крім того, фотокамера оснащена кроковим мотором для плавного й тихого автофокусування. Ця функція дуже корисна для отримання нерухомих зображень і незамінна для запису відео. Об’єктив ізольований для захисту від пилу й вологи, а також має настроюване кільце керування, яке використовується для ручного фокусування, керування діафрагмою або корекції експозиції. Маса об’єктива становить лише 485 г.

Для подання на конкурс редактори провідних фотожурналів з усього світу обрали продукти для фотозйомки та роботи із зображеннями, випущені в період із 1 квітня 2018 року до 31 березня 2019 року. Конкурс проходить за підтримки TIPA, світового авторитету з фотозйомки.

Щоб дізнатися більше про нагороди TIPA World Awards, завітайте на веб-сайт www.tipa.com

 

Інші новини