• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

16-05-2019

Компанія Nikon випускає мікропрограму версії 2.0 для Nikon Z 7 і Nikon Z 6

Нова мікропрограма забезпечує такі функції, як АФ із розпізнанням очей, розширення діапазону визначення з АФ за недостатнього освітлення та додаткове відстеження АЕ (автоматичного режиму експозиції) у режимі неперервної високошвидкісної (розширеної) зйомки.

Амстердам, Нідерланди, 16 травня 2019 р.: Сьогодні компанія Nikon повідомила про випуск мікропрограми версії 2.0. Ця версія ще більше підвищить продуктивність повнокадрових бездзеркальних фотокамер, як-от Nikon Z 7 і Nikon Z 6 .

Основні функції, включені в оновлення, що наведені нижче, надалі розширюватимуть можливості для візуального вираження:

1. Автофокусування (АФ) з розпізнанням очей у режимі нерухомих зображень 
2. Розширення діапазону визначення з АФ за недостатнього освітлення 
3. Додаткове відстеження автоматичного режиму експозиції (АЕ) у режимі неперервної високошвидкісної (розширеної) зйомки

Основні особливості мікропрограми версії 2.0

1. Автофокусування (АФ) з розпізнанням очей у режимі нерухомих зображень
Нова функція АФ із розпізнаванням очей автоматично визначає очі людини та фокусується на них у режимі «Автоматичний вибір зони АФ» (AF-S, AF-C). Коли виявляється декілька пар очей, для вибору бажаної для фокусування фотокамери пари очей можна використовувати мультиселектор або допоміжний селектор, навіть якщо ви дивитеся в електронний видошукач. Коли знімок зроблено, користувач може легко впевнитися, що зображення знаходиться у фокусі. Для цього потрібно натиснути кнопку «OK», щоб збільшити масштаб зображення очей, на яких сфокусовано знімок.

2. Розширений діапазон визначення з АФ за недостатнього освітлення
Нова мікропрограма дає змогу прискорити автофокусування під час зйомки в темному або недостатньо освітленому середовищі. Ця можливість доступна під час зйомки нерухомих зображень і запису відео. Розширення діапазону визначення з АФ* відбувається з −1 ЗЕ до −2 ЗЕ для моделі Z 7 і з −2 ЗЕ до −3,5 ЗЕ для моделі Z 6. При увімкненій функції АФ за недостатнього освітлення в моделі Z 6 доступний діапазон визначення з АФ за недостатнього освітлення* буде розширено** з −4 ЗЕ до −6 ЗЕ, тому автофокусування стане можливим навіть у темнішому середовищі.

3. Відстеження автоматичного режиму експозиції (АЕ) у режимі неперервної високошвидкісної (розширеної) зйомки
Раніше значення експозиції під час високошвидкісної неперервної зйомки фіксувалося з першим знімком у серії. Наразі мікропрограма версії 2.0 підтримує відстеження АЕ в режимі неперервної високошвидкісної (розширеної) зйомки, даючи фотокамері змогу відстежувати експозицію аналогічно фокусуванню (відстеження АФ). Завдяки цьому всі зображення в одній серії знімків під час високошвидкісної неперервної зйомки будуть не лише сфокусовані, а й матимуть оптимальну експозицію навіть за зміни яскравості сюжету під час зйомки серії.

Нову мікропрограму можна завантажити (безкоштовно) з веб-сайту центра завантажень Nikon: https://downloadcenter.nikonimglib.com/

NOTES TO EDITORS
* Під час зйомки нерухомих зображень у режимі AF-S, ISO 100, об’єктив f/2,0, при 20 °C
**Для моделі Z 7 діапазон визначення з АФ за недостатнього освітлення не перевищує –4 ЗЕ

Інші новини