• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

31-07-2019

ЗНІМАЙТЕ РОЗКІШНІ ПОРТРЕТИ З НОВИМ ОБ’ЄКТИВОМ NIKKOR Z 85MM F/1.8 S ВІД NIKON

Амстердам, Нідерланди, 31 липня 2019 року. Компанія Nikon радо представляє вам новий світлосильний стандартний об’єктив для зйомки портретів із лінійки Nikon Z. NIKKOR Z 85mm f/1.8 S – це об’єктив зі швидким фокусуванням, який забезпечує неймовірну деталізацію у всьому кадрі. Незалежно від того, чи знімаєте ви нерухомі зображення, чи відео, цей повнокадровий об’єктив для бездзеркальних фотокамер відображає об’єкт зйомки з вражаючою чіткістю.

Від класичних портретів до портретної зйомки на фоні природи, від інтимних сюжетів до значних подій. Завдяки своїй удосконаленій оптичній продуктивності NIKKOR Z 85mm f/1.8 S дає змогу отримувати приголомшливі результати в будь-яких умовах. Об’єктив вирізняється надзвичайною різкістю зображення в усьому кадрі, навіть під час зйомки з максимальною діафрагмою (f/1,8). Ефект боке виглядає чарівно природним, а відблиски ефективно зменшено навіть за умов освітлення ззаду.

Він швидко фокусується, а нова функція АФ із розпізнаванням очей фотокамер Nikon Z дає змогу фокусуватися на оці об’єкта – чи під час зйомки портрета, чи то в натовпі. Любителі відеозйомки можуть виділяти об’єкти на фокусній відстані 85 мм і знімати відео з надзвичайно малою глибиною різкості.

Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із продукції компанії Nikon Europe, зазначає: «NIKKOR Z 85mm f/1.8 S – це неймовірно багатофункціональний об’єктив. Завдяки швидкій системі змішаного фокусування та великій максимальній діафрагмі ви можете знімати навіть в умовах складного освітлення й використовувати неочікувані можливості. З ним ви отримуватимете насичені й неповторні портрети будь-де: у студії, на вулиці, під час зйомок подій тощо».

Основні характеристики

NIKKOR Z: цей об’єктив на основі байонета Z від Nikon може вловити більше світла по всій площі кадру.
Серія S: оптична конструкція нового покоління. Нанокристалічне покриття проти відблисків. Плавна й безшумна система змішаного фокусування.
Різка деталізація: чудова якість зображення в усьому кадрі. Мінімальна дистанція фокусування, що становить лише 0,80 м
Міцна конструкція: завдяки повній герметизації кожна рухома частина об’єктива захищена від пилу та крапель води. 
Чудово підходить для відеозйомки: безшумне регулювання діафрагми та практично безшумне автофокусування. Ефект «дихання» фокуса майже ліквідовано.
Настроюване кільце керування: може використовуватися для ручного фокусування (за замовчуванням), керування діафрагмою або корекції експозиції.

Інші новини