• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

29-07-2019

ПЕРЕМОЖЦІ ФОТОКОНКУРСУ NIKON PHOTO CONTEST 2018–2019

Амстердам, Нідерланди, 29 липня 2019 року. Корпорація Nikon Corporation радо оголошує переможців фотоконкурсу Nikon Photo Contest 2018–2019. Фотоконкурс Nikon Photo Contest проводиться з 1969 року. Цього року ми проводимо його 50-й ювілейний раз. Це один із найбільших фотоконкурсів світу. У 2018–2019 році він поставив черговий рекорд: 97 369 роботи від 33 000 учасників зі 170 країн і регіонів. Роботи розглядалися в трьох категоріях: Open (Відкриття), Next Generation (Нове покоління) і Short Film (Короткометражні фільми).

Переможці фотоконкурсу Nikon Photo Contest 2018–2019

Open Award Gold Prize (Золотий призер категорії Відкриття): Hope (Надія)
Тейб Чайдар (Індонезія)

Next Generation Gold Prize (Золотий призер категорії Нове покоління): Fanghua – (Моменти нашої молодості)
Ту Цзіньхань (Китай)

Short Film Gold Prize (Золотий призер категорії Короткометражні фільми): Exulansis
Сара Кроше (США)

Переможців обрала незалежна міжнародна колегія суддів, яку, як і минулого року, очолював всесвітньо відомий дизайнер Невіл Броді (Neville Brody).

Роздумуючи над цьогорічними роботами, Невіл Броуді сказав:

«Цей конкурс ставить багато питань, і зокрема питання «Якою буде роль фотографії в майбутньому?» Фотографія змінює наші життя. Це вона скрізь, куди не кинь оком. Сьогодні світ бачить більше зображень, ніж слів. Ця мова змінює нас і як людей, і як суспільство. Її розуміють у кожній точці світу. І вона ставатиме дедалі вагомішою. Різноманітність образів, відмічених нагородами – фільми, зв’язки та несподіванки – надихнуть захоплюючі дискусії про світ, у якому ми живемо, і про те, як ми його бачимо».

Золоті, срібні та бронзові призери в кожній категорії були відібрані за різними критеріями, зокрема придатності до теми категорії, сили повідомлення та творчості підходу. Окрім п’яти золотих нагород, одній із робіт було присуджено нагороду «Participants' Choice» (Вибір учасників). Ще одна спеціальна нагорода була присвячена 50-річчю фотоконкурсу Nikon. Загалом було присуджено 47 нагород.

Оголошення переможця Grand Prize (Гран-прі) відбудеться на офіційній церемонії нагородження в Токіо 23 серпня 2019 року.

Відмічені нагородами фотографії, відео та відомості про них можна знайти на веб-сайті фотоконкурсу Nikon Photo Contest 2018–2019.

Мета фотоконкурсу Nikon Photo Contest – збагатити мистецтво фотографії як для професіоналів, так і для аматорів. З першого конкурсу, що проходив у 1969 році, понад 440 000 фотографів у всьому світі подали нам понад 1 710 000 робіт, що перетворює його на дійсно міжнародну подію.

Інші новини