• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

27-08-2019

КОМПАНІЯ NIKON ВИПУСКАЄ СПЕЦІАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ 3D LUT ДЛЯ ЖУРНАЛУ ВІДЕО N-LOG І ОГОЛОШУЄ ПІДТРИМКУ ВИВОДУ ВІДЕОДАНИХ У ФОРМАТІ RAW ДЛЯ ФОТОКАМЕР NIKON Z 7 І Z 6

Амстердам, Нідерланди, 27 серпня 2019 р.: Сьогодні компанія Nikon представляє нову функцію для фотокамер Nikon Z 7 і Z 6 – спеціальний інструмент LUT (таблицю підстановки) для відеозйомки з журналом відео N-Log. Пізніше цього року планується випуск нового оновлення мікропрограми для фотокамер Z 7 і Z 6, яке додасть підтримку виводу відеоданих у форматі RAW безпосередньо з фотокамери. Ця мікропрограма забезпечуватиме запис відео у форматі ProRes RAW на моніторі/відеорекордері Ninja V формату 4K HDR виробництва ATOMOS – компанії, що разом із Nikon працює над розробкою технології виводу відеоданих у форматі RAW.

Після випуску цієї версії мікропрограми фотокамери Nikon Z 7 і Z 6 стануть першими фотокамерами для споживачів, здатними підтримувати вивід відеоданих у форматі RAW. Ця функція наразі доступна лише в професійних кінокамерах. Відеофайли у форматі RAW містять найповнішу інформацію, так само як і нерухомі зображення у форматі RAW. Завдяки більшій гнучкості в градації кольору під час подальшої обробки, підтримка виводу відеоданих у форматі RAW поставить бездзеркальні фотокамери Nikon на один щабель із професійними кінокамерами. Вони стануть доступною технікою для повномасштабного створення відео. Функція виводу відеоданих у форматі RAW потребуватиме додаткового внутрішнього оновлення. Для цього зверніться до місцевого сервісного центру Nikon. Зверніть увагу, що послуга оновлення платна.

Спеціальний інструмент LUT для відеозйомки з журналом відео N-Log від Nikon сумісний із колірним простором Rec. 709 і доступний у декількох версіях, що дає змогу користувачам легко отримувати різні варіанти відео. Інструмент LUT також підтримує 3D-режим, що дає змогу регулювати не лише відтворення RGB, а й яскравість, насиченість і відтінок зображення. Інструмент LUT передбачає попереднє налаштування значень RGB, які використовуватимуться для градації кольору під час подальшої обробки відзнятих епізодів відео. Запис відео фотокамерами Z 7 і Z 6 з функцією N-Log через вихід HDMI оптимізований для 10-бітного формату, що дає змогу повністю розкрити потенціал динамічного діапазону датчика зображення. Запис детальної інформації про тональні переходи в яскравих ділянках і тінях дає змогу отримати гнучкішу градацію кольору.

Інструмент LUT можна завантажити (безкоштовно) з веб-сайту центра завантажень Nikon для фотокамер Nikon Z 6 і Z 7 на відповідних сторінках сайту: https://downloadcenter.nikonimglib.com/.

- Зверніть увагу: щоб активувати функцію виводу відеоданих у форматі RAW, слід оновити внутрішні налаштування фотокамери. Для цього зверніться в авторизований сервісний центр Nikon. ​​Вартість цієї послуги буде стягнуто в місцевій валюті та цінах.

Інші новини