• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

04-09-2019

ПОНАД СТАНДАРТИ: NIKON ПРЕДСТАВЛЯЄ ШИРОКОКУТНИЙ ОБ’ЄКТИВ NIKKOR Z 24MM F/1.8 S

Амстердам, Нідерланди, 4 вересня 2019р. Nikon продовжує розширювати серію об’єктивів із фіксованою фокусною відстанню для бездзеркальних фотокамер із діафрагмою f/1,8, представляючи вам NIKKOR Z 24mm f/1.8 S. Завдяки вдосконаленим оптичним можливостям, надзвичайній ефективності зйомки великим планом і надійній герметизації цей повнокадровий об’єктив забезпечить вам справжню універсальність. Цей об’єктив забезпечує неймовірну деталізацію в найрізноманітніших ситуаціях і чудово підходить для зйомки пейзажів, зйомки силуетів міста та фотографування в обмеженому просторі.

Цей об’єктив із фіксованою фокусною відстанню 24 мм і швидким фокусуванням забезпечує надзвичайну різкість в усьому кадрі, навіть під час зйомки з максимальною діафрагмою f/1,8. Мінімальна дистанція фокусування, що складає лише 0,25 м, дає змогу ідеально контролювати кадр – від зйомки великим планом до безкінечності. Ефект боке виглядає чарівно природним і плавним, а відблиски об’єктива, притаманні ширококутним об’єктивам, ефективно зменшено навіть за умов освітлення ззаду.

Повнокадровий об’єктив NIKKOR Z 24mm f/1.8 S також чудово підійде для зйомки відео. Він дає змогу знімати відеоролики з надзвичайно малою глибиною різкості. А врівноважена перспектива об’єктива підійде як для загальних планів, так і для зйомок інтерв’ю в тісному інтер’єрі.

Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із продукції компанії Nikon Europe, зазначає: «NIKKOR Z 24mm f/1.8 S дає фотографам, що знімають технікою серії Nikon Z, можливість знімати в будь-яких умовах і за будь-якого освітлення. Крім того, він чудово фокусується на невеликих відстанях, забезпечуючи чудову різкість навіть за фокусування на найдрібніших деталях».

Основні характеристики

Ширококутний об’єктив NIKKOR Z із фіксованою фокусною відстанню та діафрагмою f/1,8. Цей об’єктив із фокусною відстанню 24 мм забезпечує надзвичайну різкість в усьому кадрі та блискучий результат за слабкого освітлення, відтворюючи кожен компонент кадру з природною чіткістю.
Серія S: оптична конструкція нового покоління. Нанокристалічне покриття проти відблисків від Nikon підвищує чистоту зображення, зменшуючи ореоли та відблиски. Плавна й безшумна система змішаного фокусування.
Надзвичайні знімки великим планом. Мінімальна дистанція фокусування, що складає лише 0,25 м, дає змогу контролювати кадр – від зйомки великим планом до безкінечності. Різкість зображення різкість на знімках великим планом перевершує різкість подібних об’єктивів із такою ж фокусною відстанню.
Надійна герметизація. Кожна рухома частина об’єктива захищена від пилу та крапель води.
Чудово підходить для відеозйомки. Майже безшумне АФ дає змогу передати весь емоційний вплив найтихіших моментів. Кільце керування можна використовувати для безшумного керування діафрагмою чи корекції експозиції, а також як кільце фокусування під час зйомки з ручним фокусуванням.

Інші новини