• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

10-09-2019

БАЗОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ВІДЕОЗЙОМКИ З NIKON Z 6: ПОЧНІТЬ ЗНІМАТИ ВІДЕО НА БЕЗДЗЕРКАЛЬНУ ФОТОКАМЕРУ

Амстердам, Нідерланди, 10 вересня 2019 року. Сьогодні компанія Nikon представляє свій перший набір для відеозйомки бездзеркальною фотокамерою, який підійде як творцям мультимедійного вмісту, так і професійним відеооператорам – базовий комплект для відеозйомки з Nikon Z 6. Розроблений для творчої свободи, комплект включає основні інструменти, необхідні для створення відео високої якості. Кінотворці можуть доповнювати його іншими компонентами відповідно до своїх потреб, уникаючи витрат на непотрібне обладнання.

До комплекту входить повнокадрова бездзеркальна фотокамера Nikon Z 6 , що знімає високоякісне відео у форматі 4K з високим бітрейтом, і адаптер байонета FTZ, який дає змогу легко використовувати широкий асортимент об’єктивів NIKKOR із байонетом F. Оптична система зменшення вібрацій (VR) за 5 осями в поєднанні з електронним VR забезпечує надзвичайну плавність відео, а відкритий протокол Atomos дає змогу легко використовувати фотокамеру разом з Atomos Ninja V, що входить до комплекту. Оновлення мікропрограми, яке буде випущено до кінця року, додасть підтримку запису відеоданих безпосередньо з фотокамери у форматі Apple ProRes RAW за допомогою Atomos Ninja V, що забезпечить більшу гнучкість під час колірної корекції. Клітка для фотокамери SmallRig із системою швидкого зняття має розташовану зверху ручку, яка забезпечує плавніші рухи, щоб ви могли легко відстежувати об’єкт зйомки.

Базовий комплект від Nikon – це доступне, компактне, але потужне рішення для незалежного кіновиробництва. Комплект розроблений як універсальний, тому його можна дообладнати для будь-якого стилю відеозйомки.

Підсумовуючи привабливість нового комплекту, Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із маркетингу продукції Nikon Europe BV, зазначає: «Базовий комплект для відеозйомки з Nikon Z 6 – це довгоочікуване рішення для досвідчених і та професійних творців відео, які бажають скористатися винятковими можливостями відеозйомки Nikon Z 6. Оскільки комплект враховує основні потреби відеооператорів і не містить зайвих аксесуарів, це ідеальний стартовий набір для початку відеозйомки з Nikon. Крім того, скоро буде додано можливість записувати відео у форматі RAW, а отже, комплект відповідатиме потребам завтрашнього дня».

Базовий комплект для відеозйомки з Nikon Z 6 можна попередньо замовити вже зараз, а доставка розпочнеться із середини вересня.

ДО КОМПЛЕКТУ ВХОДЯТЬ

Корпус фотокамери Nikon Z 6: 24,5 Мп, 100–51200 ISO, відео у форматі 4K зі зчитуванням усіх пікселів і додатковою вибіркою на основі 6K, до 120 кадр./с у форматі FHD, 10-бітна гама N-Log і запис часового коду, внутрішній запис 8-бітного відео з бітрейтом до 144 Мбіт/с, а також вбудовані функції вповільненої та прискореної відеозйомки.

Адаптер байонета FTZ від Nikon, який дає змогу використовувати об’єктиви NIKKOR із байонетом F, включаючи широкий набір кінооб’єктивів, без втрати якості.

Atomos Ninja V допомагає зручно кадрувати та записувати відео в готових до монтажу форматах ProRes і DNxHR.

Клітка для фотокамери SmallRig має вбудовану швидкознімну систему, сумісну з Manfrotto, тож ви можете за лічені секунди установлювати камеру на штативи чи моноподи або знімати її. 

Акумулятори EN-EL15b від Nikon – два перезаряджувані літій-іонні елементи живлення гарантують, що ваша фотокамера буде завжди готова до зйомки наступної сцени.

Спіральний кабель HDMI підтримує високошвидкісний стандарт HDMI 2.0 для зйомки з високою частотою кадрів у форматах 4Kp60 ProRes і RAW.

Два акумулятори на 5200 мА·г і швидкий зарядний пристрій не залишать ваш Atomos без живлення навіть під час найдовших зйомок.

Ручка для клітки SmallRig із верхнім кріпленням дає змогу легко відстежувати об’єкт зйомки.

Затискач SmallRig Magic Arm дає змогу встановлювати Atomos Ninja V на клітці для фотокамери.

Додаткові відомості про оновлення мікропрограми, яке додасть підтримку формату Apple ProRes RAW, наведені в прес-релізі від 27 серпня 2019 року: ‘Компанія Nikon випускає спеціальний інструмент 3D LUT для журналу відео N-Log і оголошує підтримку виводу відеоданих у форматі RAW для фотокамер Nikon Z 7 і Z 6’. Прес-релізи можна переглянути в розділі «Прес-центр» на вашому регіональному веб-сайті Nikon.

Інші новини