• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

10-10-2019

МАЙСТЕРНІСТЬ БЕЗ ДЗЕРКАЛ В УМОВАХ НЕДОСТАТНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ: ЗУСТРІЧАЙТЕ ОБ’ЄКТИВ NIKKOR Z 58MM f/0.95 S NOCT

Амстердам, Нідерланди, 10 жовтня 2019 р. Сьогодні Nikon представляє еталонний об’єктив для своїх бездзеркальних фотокамер: NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct. Класичний вигляд легендарного об’єктива Noct із байонетом F від Nikon і революційна оптична конструкція, а також надширока діафрагма та неперевершена різкість надають нові можливості зйомки при слабкому освітленні.

Революційний об’єктив NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct із ручним фокусуванням – це бездоганний витвір інженерів. Широкий байонет Z і велика діафрагма f/0,95 відкривають світ нових можливостей в умовах недостатнього освітлення. Від портретів і нічних пейзажів до зйомки відеороликів – неймовірна глибина та різкість забезпечують відтворення кожного зображення та кадра в кінематографічному стилі.

Два покриття проти відблиску – ARNEO й нанокристалічне покриття – разом усувають ореоли та відблиски, а корекцію аберації значно покращено завдяки точному асферичному лінзовому елементу великого діаметра та високому показнику заломлення. Міцний фторований покрив захищає корпус від пилу, бруду й вологи, не погіршуючи якість зображення.

Інформаційна панель на органічних світлодіодах дає змогу швидко підтверджувати значення діафрагми, дистанцію фокусування та глибину різкості безпосередньо на об’єктиві, а інтуїтивно зрозуміле кільце забезпечує плавне й безшумне керування функціями, включаючи діафрагму та корекцію експозиції. Від блокування АЕ до вимірювання та брекетингу: кнопка Fn із додатковими можливостями має до 17 настроюваних функцій, які відповідають функціям такої самої кнопки на корпусі фотокамери. Нанесені на корпус назва об’єктива й маркування роблять його вишуканішим і зручнішим у тривалому користуванні.

Фотографи портретів побачать, що об’єкти завжди відображаються різко, – навіть у разі зйомки на найширшу діафрагму f/0,95 – і отримають результати високого художнього рівня за будь-якого освітлення. Завжди вишуканий ефект боке з плавною деталізацією в напрямку до країв кадру.

Зйомка вночі ще ніколи не викликала такого задоволення. Точкові джерела світла відтворюються з найдрібнішими деталями навіть під час зйомки з максимально відкритою діафрагмою завдяки конструкції, що містить 17 елементів у 10 групах. Щоб ви не знімали, нічні пейзажі чи зоряне небо, результати вражають.

Любителі відеозйомки отримають повний контроль над глибиною різкості з максимальною діафрагмою NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct і зможуть знімати неперевершені кінематографічні епізоди, наповнені емоціями, характером і атмосферою.

Представляючи новий продукт, який є нащадком славетного об’єктива Noct з байонетом F і фокусною відстанню 58 мм, Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із маркетингу продукції Nikon Europe BV, зазначив: «Об’єктив NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct – це не лише видатне досягнення в області розробок оптичних систем, а й реалізація принципу, який покладено в основу розробки байонета Z від Nikon, – створення оптики виняткової якості в таких масштабах. Це об’єктив, у якому поєднано повагу до минулого та прорив у зйомках при слабкому освітленні. Я радий, що нам так успішно вдалося розвинути переваги системи з байонетом Z».

Основні характеристики

Покриття ARNEO та нанокристалічне покриття: Два покриття проти відблиску запобігають ореолам і відблискам. Покриття ARNEO від Nikon попереджає дефекти зображення від вертикального падіння світла, а нанокристалічне покриття – від падіння світла по діагоналі.
Шліфований асферичний лінзовий елемент: Точний асферичний лінзовий елемент великого діаметра з високим показником заломлення значно покращує корекцію аберацій.
Фторований покрив: Міцне покриття від Nikon захищає об’єктив від пилу, бруду та вологи, не погіршуючи якість зображення.
Високоточне кільце фокусування: Налаштовуйте фокус максимально точно завдяки плавному ходу кільця. Ідеально підходить для фото-, так і відеозйомки.
Написи на корпусі: Нанесені на корпус назва об’єктива й маркування роблять його вишуканішим і зручнішим у тривалому користуванні.
Панель інформаційного екрана на органічних світлодіодах: Швидко перевіряйте діафрагму, дистанцію фокусування та глибину різкості безпосередньо на об’єктиві.
Інтуїтивне кільце керування: Призначайте такі функції, як діафрагма й експозиція, для швидкого керування.
Кнопка Fn із розширеними функціями: Для кнопки Fn на об’єктиві можна налаштувати ті ж функції, що й аналогу на фотокамері.

Інші новини