• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

10-10-2019

ЗНАЙОМТЕСЯ З НОВИНКАМИ В ЛІНІЙЦІ NIKON Z – БЕЗДЗЕРКАЛЬНОЮ ФОТОКАМЕРОЮ Z 50 ФОРМАТУ DX І ПЕРШИМИ ОБ’ЄКТИВАМИ NIKKOR Z DX

Амстердам, Нідерланди, 10 жовтня 2019 р. Сьогодні компанія Nikon представляє нову фотокамеру Nikon Z 50, першу бездзеркальну фотокамеру формату DX серії Z, і два перших об’єктиви NIKKOR Z DX зі змінною фокусною відстанню – NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR і NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR. Завдяки неперевершеній якості зображення нова фотокамера Nikon Z 50 дає змогу отримати ідеально чіткі фотографії та відео формату 4К із надзвичайною деталізацією, глибиною та яскравістю кольорів. У поєднанні з новими об’єктивами NIKKOR Z DX бездзеркальна фотокамера Z 50 формату DX забезпечує вражаючі зображення як на загальних, так і на великих планах.

Фотокамера Z 50 обладнана великим 20,9-мегапіксельним датчиком зображення формату DX і пропонує оптичні переваги бездзеркальної системи Nikon у компактному, але потужному форм-факторі. Функції, успадковані від відомих фотокамер Nikon Z 7 та Z 6, включають широкий байонет Z від Nikon і швидку систему комбінованого АФ (автофокусування) із широким покриттям кадру. Фотокамера Z 50 також обладнана різким електронним видошукачем і сенсорним дисплеєм вертикального нахилу, а завдяки заглибленню ручки бездзеркальні фотокамери Nikon дуже приємно тримати в руці. Інтелектуальне АФ із розпізнаванням очей дає змогу знімати на Z 50 чудові портрети, а серійна зйомка (з автофокусуванням і автоматичною експозицією) з частотою до 11 кадр./с допомагає фіксувати динамічні події. Фотокамера Z 50 повністю сумісна з адаптером байонета FTZ від Nikon, тому її можна використовувати разом з об’єктивами NIKKOR для цифрових дзеркальних фотокамер із байонетом F.¹

Обидва об’єктиви NIKKOR Z DX максимально розкривають потенціал широкого байонета Z від Nikon до збирання світла. Ці об’єктиви зі змінною фокусною відстанню фокусуються швидко, плавно й тихо, що робить їх ідеальними як для зйомки фотографій, так і для запису відео. Суперпортативний, плаский, як млинець, об’єктив NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR зі змінною фокусною відстанню чудово охоплює сюжети від ширококутної зйомки до портретних зображень. NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR належить до компактних телеоб’єктивів зі змінною фокусною відстанню: цей об’єктив дає змогу користувачам переходити від створення унікальних портретів до зйомки динамічних сюжетів із плавним і точним відстеженням об’єкта.

Nikon Z 50 | 0,6 с | f/5,6 16 мм | ISO 200 | NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR

Nikon Z 50 | 1/160 с | f/6,3 250 мм | ISO 400 | NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR

Джорді Брінкмен (Jordi Brinkman), менеджер із продукції компанії Nikon Europe, відзначає: "Незалежно від того, що вам подобається більше, – фото- чи відеозйомка, – нова, потужна бездзеркальна фотокамера Z 50 від Nikon повністю задовольнить ваші творчі потреби. Окрім нових об’єктивів NIKKOR Z DX, ви отримаєте повну сумісність зі всіма об’єктивами для фотокамер із байонетом Z і зможете використовувати об’єктиви та аксесуари для фотокамер із байонетом F, які придбали раніше. Неважливо, чи ви раніше користувалися цифровими дзеркальними фотокамерами Nikon, – бездзеркальна система Nikon DX надає необмежений простір для розвитку вашого фотографічного мистецтва.”

Фотокамера Nikon Z 50

Бездоганна якість зображення. Широкий байонет Z від Nikon, великий 20,9-мегапіксельний датчик КМОН формату DX (розміру APS-C) і швидкий процесор для обробки зображень EXPEED 6.
Різкість у кожній точці кадру. Система комбінованого АФ (автофокусування), 209 точок АФ на датчику охоплюють приблизно 90 % кадру по горизонталі та вертикалі, що забезпечує чудову різкість по всьому кадру.
Блискучий результат за слабкого освітлення. Широкий діапазон чутливості ISO від 100 до 51 200 одиниць і автофокусування в умовах недостатнього освітлення до –4 EV.
Інтелектуальне АФ із розпізнаванням очей. Фотокамера автоматично фокусується на очах об’єкта – чи під час зйомки портрета, чи то в натовпі.
Швидка серійна зйомка. З автофокусуванням і автоматичною експозицією та частотою до 11 кадр./с.
Безшумна робота. Фотокамера Nikon Z 50 фокусується тихо та має режим безшумної фотозйомки.
Відео у форматі 4K. Дає змогу записувати як відео у форматі 4K/UHD з частотою 30p, так і вповільнене відео у форматі Full HD без жодних обмежень, які накладає обтинання. Пришвидшене відео у форматі 4K можна створювати просто на фотокамері.
Плавний електронний видошукач. Надрізкий електронний видошукач з екраном на 2360 тис. точок може відображати оригінальне зображення, майже як в оптичному видошукачі цифрових дзеркальних фотокамер. Крім того, можна попередньо переглянути зображення із застосованими параметрами.
Великий сенсорний дисплей вертикального нахилу. РК-дисплей високої роздільної здатності (1040 тис. точок) із сенсорними елементами керування, як на смартфоні, можна нахиляти вгору або вниз, щоб зручно знімати відео чи автопортрети.
Творчі ефекти. 20 вбудованих у фотокамеру творчих ефектів для фото- і відеозйомки. Інтенсивність можна налаштувати під час попереднього перегляду ефекту.
Корпус для бездзеркальних фотокамер формату DX з висувним спалахом. Фотокамеру зручно носити із собою, а магнієвий сплав, з якого зроблено верхню та передню панелі, додає міцності.
Ергономічність від Nikon. Заглиблення ручки, завдяки якому фотокамеру зручно тримати в руці, і продумане розташування кнопок, дисків і елементів керування сенсорним екраном.
Проста система меню, як у цифрових дзеркальних фотокамер. Добре знайома для користувачів цифрових дзеркальних фотокамер Nikon і легка в опануванні для новачків, що вперше обрали Nikon.
Швидке підключення до мережі. Завдяки швидкому підключенню через Wi-Fi® та Bluetooth® і додатку SnapBridge від Nikon надсилати фотографії та відео на будь-який пристрій для обміну чи зберігання дуже просто.
Вражаюча система. Сумісна з адаптером байонета FTZ і аксесуарами цифрових дзеркальних фотокамер Nikon, зокрема пультами дистанційного керування, спалахами Nikon Speedlight, розробленими для цифрових дзеркальних фотокамер, мікрофонами тощо.

NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR

Суперпортативний ширококутний об’єктив зі змінною фокусною відстанню. Об’єктив зі швидким фокусуванням і діапазоном від ширококутної до звичайної фокусної відстані 16–50 мм (еквівалент 24–75 мм у форматі FX/35 мм).
Мінімальна дистанція фокусування лише 0,2 м дає змогу чітко знімати великим планом.
Вбудована в об’єктив система зменшення вібрацій дає змогу подовжити витримку до 4,5 ступенів порівняно зі звичайними умовами.² Отримуйте чіткіші зображення за слабкого освітлення та ведіть відеозйомку зі стабільним зображенням, навіть якщо ви знімаєте на ходу.
Безшумне кільце керування, завдяки якому можна використовувати основні функції, зокрема ручне фокусування, керування діафрагмою або корекцію експозиції.
Кишеньковий об’єктив важить усього 135 грамів, а у втягнутому положенні він плаский, як млинець.

NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR

Компактний телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню. Об’єктив зі швидким фокусуванням і діапазоном фокусної відстані від звичайної до телефото 50–250 мм (еквівалент 75–375 мм у форматі FX/35 мм).
Мінімальна дистанція фокусування лише 0,5 м дає змогу чітко знімати об’єкти великим планом.
Вбудована в об’єктив система зменшення вібрацій дає змогу подовжити витримку до 5 ступенів порівняно зі звичайними умовами.²
Безшумне кільце керування, завдяки якому можна використовувати основні функції, зокрема ручне фокусування, керування діафрагмою або корекцію експозиції.
Подорожуйте без зайвого багажу. Об’єктив надзвичайно компактний у втягнутому положенні та важить лише 405 г.

¹ З фотокамерою Nikon Z сумісні приблизно 360 об’єктивів NIKKOR із байонетом F.
² Відповідно до стандартів CIPA.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
Текстовий символ і логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговими марками Bluetooth SIG, Inc., і будь-яке використання таких символів компанією Nikon і її дочірніми організаціями здійснюється на підставі ліцензії.
Wi-Fi® і логотип Wi-Fi Certified є зареєстрованими торговими марками корпорації Wi-Fi Alliance®.

Інші новини