• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

17-12-2019

ПІДТРИМКА ВИВОДУ ВІДЕОДАНИХ У ФОРМАТІ RAW ІЗ ФОТОКАМЕР NIKON Z 7 І Z 6

Амстердам, Нідерланди, 17 грудня 2019 р.Сьогодні компанія Nikon повідомила про випуск оновлення, яке дасть змогу виводити відеодані у форматі RAW із повнокадрових бездзеркальних фотокамер Z 7 і Z 6. Ця можливість стане доступною після інсталяції оновлення мікропрограми версії 2.20.

Компанія Nikon стала першим виробником фотокамер, який забезпечив вивід відеоданих у форматі RAW безпосередньо з повнокадрової бездзеркальної фотокамери через HDMI. Користувачі фотокамер Z 7 і Z 6 зможуть виводити 12-бітне відео у форматі RAW на зовнішній записувальний пристрій Atomos Ninja V, який входить до базового комплекту для відеозйомки з Nikon Z 6¹ ². Відеопотік записується у форматі ProRes RAW,³ який зберігає точність кольорів і передає більше деталей у світлі та тіні. Це забезпечує максимальну гнучкість під час подальшої обробки, не сповільнює швидкість редагування й чудово підходить для створення відео у форматі HDR.

Після завантаження оновлення мікропрограми 2.20 зверніться до центру обслуговування Nikon, щоб активувати функцію виводу відеоданих у форматі RAW на фотокамері Z 7 або Z 6. Ця послуга надаватиметься безкоштовно для всіх власників фотокамер Nikon Z 6, придбаних у складі базового комплекту для відеозйомки з Nikon Z 6.

Серія Nikon Z вирізняється високою якістю зображення, а можливість передачі відео у форматі RAW через кабель HDMI виводить якість відеозйомки на новий рівень. Моделі серії Z й надалі відповідатимуть на зміни потреб користувачів і пропонуватимуть новітні функції в майбутніх оновленнях мікропрограм.


¹ Підготуйте свою фотокамеру Nikon Z 7 або Nikon Z 6 до виводу 12-бітного відео у форматі RAW. Завантажте оновлення мікропрограми 2.20 і надішліть свою фотокамеру до центру обслуговування Nikon, щоб активувати RAW. За певних умов послуга може бути платною. Щоб отримати докладніші відомості, зверніться до місцевого центру обслуговування Nikon.
Завантажити мікропрограму версії 2.20 для Nikon Z 7 можна тут.
Завантажити мікропрограму версії 2.20 для Nikon Z 6 можна тут.
Знайти найближчий центр обслуговування Nikon можна тут.

² Для підтримки відеоданих у форматі RAW від Nikon, можливо, знадобиться оновити мікропрограму зовнішніх записувальних пристроїв Atomos Ninja V. Щоб отримати додаткову інформацію, відвідайте веб-сайт Atomos.
³ ProRes RAW – це формат RAW для відео, розроблений Apple Inc. у 2018 році.
⁴ Якщо ви придбали камеру Z 6 у складі базового комплекту для відеозйомки з Nikon Z 6 і на ній не активовано функцію виводу відеоданих у форматі RAW, зверніться до найближчого центру обслуговування Nikon. Фахівці компанії активують її безкоштовно. Знадобиться надати підтвердження придбання.

Докладніше про відзначену нагородами продукцію Nikon див. на сайті www.europe-nikon.com

Інші новини