• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

07-01-2020

СТВОРЮЙТЕ НАЙКРАЩІ РОБОТИ З НОВИМ NIKON D780

Амстердам, Нідерланди, 7 січня 2020 р. Сьогодні Nikon представляє високоефективну цифрову дзеркальну фотокамеру, яка надає творчим фотографам усі переваги повнокадрової фотокамери та багато іншого. Надійний партнер для сміливих творців, D780 знімає бездоганні нерухомі зображення й відео.

Надійну фотокамеру D780 оснащено спеціальною швидкою системою комбінованого АФ для зйомки в режимі Live view і швидкісною та потужною 51-точковою системою АФ із визначенням фази для зйомки з використанням видошукача. Під час зйомки в режимі Live View фотографи та кінооператори зможуть оцінити переваги тієї ж системи автофокусування, що й у відомій бездзеркальній фотокамері Nikon Z 6. Вони можуть відстежувати очі за допомогою АФ із розпізнаванням очей, або скористатися настройкою «АФ в умовах недост. освітлення», що дає змогу робити різкі знімки навіть за експозиції -6 ЗЕ. Фотографи, які знімають за допомогою видошукача, оцінять ефективність відстеження, успадковану від флагманських моделей, і можливість швидко переключатися між розширеними режимами АФ.

Висока швидкість серійної зйомки підвищує універсальність фотокамери: до 7 кадр./с за використання видошукача або 12 кадр./с в режимі «Безшумна фотозйомка» під час зйомки в режимі Live View. Інші визначні особливості включають блискавичну максимальну витримку 1/8000 с, що надає фотографам можливість синхронізуватися з Nikon Speedlight. Витримку можна подовжити до 900 с, що робить фотокамеру ідеальним вибором для зйомки драматичних слідів світла та нічних пейзажів.

Кінооператорам сподобається якість епізодів, знятих за допомогою D780. Завдяки датчику зображення з роздільною здатністю 6 тис. точок фотокамера дає змогу записувати високоякісне відео у форматі 4K/UHD з частотою 30p/25p/24p без обтинання. Відеооператорам D780 дає змогу знімати виняткові повнокадрові відео у форматі HDR і HLG за допомогою зовнішнього записувального пристрою, а потім відображати їх на сумісних телевізорах або моніторах.

Nikon D780 | 1/1250 с | f/5,6 15 мм | ISO 4000 | AF-S FISHEYE NIKKOR 8-15mm f/3.5-4.5E ED

Nikon D780 | 1/3200 с | f/2,0 50 мм | ISO 200 | AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G

Джорді Брінкмен (Jordi Brinkman), менеджер із продукції компанії Nikon Europe, відзначає: «Багатьом фотографам подобаються цифрові дзеркальні фотокамери, і вони чекали на таку модель, як D780. Якщо ви – цінувач цифрових дзеркальних фотокамер і хочете знімати нерухомі зображення й відео, ця фотокамера стане ідеальним вибором. А якщо ви хочете спробувати бездеркальні фотокамери, у нас є система Z! Яку б систему не обрали фотохудожники, ми раді надати їм максимальну універсальність, щоб вони могли творити без жодних обмежень».

Основні характеристики

АВТОФОКУС У ВИДОШУКАЧІ. 51-точкова система АФ із визначенням фази має чутливість до -3 ЗЕ. Оцініть ефективність системи відстеження, успадкованої від флагманських моделей, і можливість швидко переключатися між розширеними режимами АФ.
АФ У РЕЖИМІ LIVE VIEW. 273-точкова система комбінованого АФ має чутливість до -4 ЗЕ та навіть до -6 ЗЕ в режимі «АФ в умовах недост. освітлення».¹ А для режиму нерухомих знімків доступний АФ із розпізнаванням очей.
СЕРІЙНА ЗЙОМКА ЗІ ШВИДКІСТЮ ДО 12 КАДР./С. Знімайте зі швидкістю до 7 кадр./с з АФ/AE або до 12 кадр./с в режимі «Безшумна фотозйомка live view». Ви отримаєте зображення повної роздільної здатності навіть під час зйомки у форматі RAW.
ОПТИЧНИЙ ВИДОШУКАЧ І ПОВОРОТНИЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН. Оптичний видошукач з 0,70-кратним збільшенням забезпечує широкий кут огляду та 100 % покриття кадру. Поворотний РК-дисплей із роздільною здатністю 2359 тис. точок пропонує сенсорний спуск затвора та керування автофокусуванням.
ВИНЯТКОВА ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕННЯ. Об’єктиви з байонетом F. Повнокадровий датчик КМОН на 24,5 МП. Процесор обробки зображень EXPEED 6. Датчик RGB з роздільною здатністю 180 тис. пікселів і покращена система розпізнавання сюжету – такі самі, як у фотокамері D850.
НАДШИРОКИЙ ДІАПАЗОН ISO. D780 має ширший діапазон ISO, ніж відома фотокамера D850. Знімайте з ISO 100–51200 або розширюйте діапазон до ISO 50–204800.
ПОВНОКАДРОВІ ВІДЕО З ЦИФРОВОЮ ДЗЕРКАЛЬНОЮ ФОТОКАМЕРОЮ. Знімайте з надвисокою роздільною здатністю 4K/UHD та частотою 30p/25p/24p без обтинання. Записуйте відео з журналом N-Log або використовуйте функцію Hybrid Log Gamma (HLG).
СВОБОДА ТВОРЧОСТІ. Вбудована функція відео з прискореним плином часу. Зйомка нерухомих зображень у форматі 2 МП із неперевершеною швидкістю 120 кадрів в секунду. Меню оцифровування. І багато іншого.
ШВИДКЕ ПЕРЕДАВАННЯ ЗОБРАЖЕНЬ. Висока швидкість передачі даних і безпроводове підключення значно полегшують надсилання зображень із фотокамери. А SnapBridge дає користувачам змогу ділитися файлами формату JPEG і RAW із будь-яким інтелектуальним пристроєм.

¹ Під час зйомки об’єктивом, який має максимальну діафрагму f/2 або ширше.

Інші новини