• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

12-02-2020

ВИРІШАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ. ШВИДШИЙ РОБОЧИЙ ПРОЦЕС. АБСОЛЮТНА НАДІЙНІСТЬ. NIKON D6.

Амстердам, Нідерланди, 12 лютого 2020 р.: Сьогодні Nikon представляє свою нову флагманську модель – цифрову дзеркальну фотокамеру D6. Ця феноменальна повнокадрова фотокамера є справжньою знахідкою для професіоналів найрізноманітніших галузей – від репортерів у гарячих точках до спортивних журналістів.

D6 дає професіоналам змогу творити та ділитися своїми знімками без будь-яких обмежень за допомогою найпотужнішої на сьогодні системи автофокусування від Nikon і функції швидкої передачі зображень у режимі реального часу. Новітня концепція автофокусування робить цей процес ще швидшим, ніж раніше. 105 датчиків перехресного типу з можливістю вибору та в 1,6 рази щільнішим покриттям, ніж у D5, забезпечують абсолютно інший рівень точності. Додайте до цього безпрецедентну ефективність відстеження навіть за найгіршого освітлення та оновлену функцію охоплення об’єкта. Розширений діапазон шаблонів групового вибору зони АФ дає користувачам змогу оптимізувати налаштування АФ для будь-яких цілей і отримати більше якісних знімків.

Можливості підключення забезпечують найвищу в галузі швидкість передачі даних, яка не знижується в процесі зйомки. Вибирати знімки та розташовувати їх за пріоритетністю для передачі стало ще простіше. Це стає в пригоді, коли кожна секунда має значення. Дисплеї з високою роздільною здатністю забезпечують кращу видимість і чіткість. Крім того, у фотокамері D6 збережено надійний корпус, який зробив її попередницю D5 такою популярною.

Nikon D6 | 1/1000 с | f/2,8 14 мм | ISO 6400 | AF-S NIKKOR 14-24mm f/2.8G ED

Nikon D6 | 1/2000 с | f/2,8 400 мм | ISO 3200 | AF-S NIKKOR 400mm f/2.8E FL ED VR

Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із продукції компанії Nikon Europe, зазначає: «D6 – це феноменальна спадкоємиця Nikon D5. Завдяки новітній системі автофокусування та різноманітним можливостям підключення нова флагманська фотокамера від Nikon перевершила свою попередницю. Ви не можете контролювати дію, рівень освітлення чи погоду. Але ви можете контролювати D6. Ця повнокадрова цифрова дзеркальна фотокамера створюватиме довершені знімки визначних моментів – завжди та безвідмовно».

Основні характеристики

Новітня система АФ зі 105 точками фокусування. 105 датчиків перехресного типу з можливістю вибору та чутливістю АФ до -4,5 ЗЕ (у центральній точці фокусування) та до -4 ЗЕ (в усіх інших точках). Груповий вибір зони АФ із гнучкішими параметрами для неперевершеного відстеження. Удосконалена система розпізнавання сюжету для ефективнішого захоплення об’єктів.
Неперевершені знімки. D6 дає змогу визначати початкову точку фокусування під час зйомки з автоматичним вибором зони АФ і фокусуватися на очах об’єкта під час автоматичного вибору зони АФ або 3D-стеження.
Надзвичайна точність і швидкість. Скористайтеся перевагами серійної зйомки за допомогою видошукача з частотою до 14 кадр./с з функцією повного відстеження АФ/АЕ та до 10,5 кадр./с з функцією відстеження AE в режимі безшумної фотозйомки.
Якість зображення флагманської моделі. Об’єктиви з байонетом F. Повнокадровий датчик КМОН на 20,8 МП. Процесор обробки зображень EXPEED 6. 180 000-піксельний RGB-датчик. Широкий діапазон світлочутливості ISO 100–102 400, який можна розширити до ISO 3 280 000 або звузити аж до ISO 50.
Швидке підключення до фотокамери. Вбудовані модулі Wi-Fi, Bluetooth і пристрій GPS. Підключення проводової локальної мережі фотокамери підтримує стандарт 1000BASE-T та забезпечує приблизно на 15 % швидший зв’язок, ніж у визнаній фотокамері D5.
Оптичний видошукач 0,72x з органічними світлодіодами. Забезпечує широкий кут огляду, визначає об’єкт чітко та без затримки. На дисплеї видошукача відображаються індикатори поздовжнього й поперечного нахилу.
Спрощений робочий процес. Швидкий і точний сенсорний монітор із діагоналлю 3,2 дюйма надає ще більше можливостей для перегляду, вибору та передачі найкращих знімків. Під час передачі зображень на ПК через проводову локальну мережу або Wi-Fi найкращі знімки можна розташувати в початку черги.
Універсальні гнізда для карт. Подвійні гнізда підтримують карти XQD та CFexpress – найшвидші карти з представлених на ринку. Скористайтеся перевагами швидкісного зчитування, записування та передачі даних.
Переваги ергономічності. Дисплеї з більшою роздільною здатністю забезпечують кращу видимість і чіткість. Ключові порти легко доступні навіть під час зйомки з підключеним безпроводовим передавачем.
Міцність і безпека. Міцний корпус пристосований до зйомки де завгодно. Крім того, на фотокамеру D6 можна встановити надійний кенсінгтонський замок.

Інші новини