• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

12-02-2020

ЗНАЙОМТЕСЯ З НОВИНКАМИ В ЛІНІЙЦІ NIKON Z — ДВА НОВИХ ОБ’ЄКТИВИ NIKKOR Z

Амстердам, Нідерланди, 12 лютого 2020 р.: Сьогодні Nikon представляє два нових об’єктиви NIKKOR Z: надширококутний NIKKOR Z 20mm f/1.8 S і телескопічний NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR. Обидва об’єктиви фокусуються швидко, тихо та плавно, а завдяки повній герметизації захищені від пилу та вологи.

Об’єктив NIKKOR Z 20mm f/1.8 S розширює лінійку високоефективних об’єктивів серії S із діафрагмою f/1,8 для фотокамер Nikon Z. Об’єктив із фіксованою фокусною відстанню 20 мм забезпечує надширокий кут огляду, що робить його ідеальним вибором для фотографів, що прагнуть робити широкоформатніші знімки. Удосконалені оптичні можливості, широкий байонет Z і 9-пелюсткова заокруглена діафрагма f/1,8 забезпечують вражаючу ефективність зйомки за будь-якого освітлення. Надзвичайна різкість в усьому кадрі та блискучий результат на близьких відстанях досягаються завдяки мінімальній дистанції фокусування, що складає лише 0,20 м. Скло з наднизькою дисперсією та нанокристалічне покриття проти відблисків від Nikon усувають ореоли й відблиски — тому незалежно від умов зйомки з цим об’єктивом для бездзеркальних фотокамер ви вловите значно більше деталей.

Об’єктив NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR із лінійки Nikon Z є ідеальним варіантом для подорожей, адже за його допомогою можна створювати справді деталізовані зображення та відео. Як один із найкомпактніших телескопічних об’єктивів, представлених на ринку, він легко поміщається до менших сумок. Великий байонет Z дає змогу створити унікальну конструкцію, у якій великі лінзові елементи розташовані в задній частині об’єктива, що забезпечує чудовий баланс і керованість. Оптична конструкція дає змогу отримувати різкі та яскраві зображення з глибоким контрастом незалежно від способу зйомки — із широким кутом чи зі змінною фокусною відстанню. Знімайте чудові повнокадрові відео завдяки вдосконаленій оптиці NIKKOR, яка максимально розкриє потенціал чудової якості зображення фотокамери серії Nikon Z.

Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із продукції компанії Nikon Europe, зазначає: «Нові об’єктиви NIKKOR дарують системі Nikon Z ще популярніші фокусні відстані. Незалежно від того, знімають вони нерухомі зображення чи відео, у замкнутих просторах чи на природі — тепер завдяки творчим засобам фотохудожники мають ще більше можливостей підлаштуватися під будь-яку ситуацію».

Ваші широкі обрії. NIKKOR Z 20mm f/1.8 S

Світлосильний надширококутний об’єктив для бездзеркальних фотокамер із діафрагмою f/1,8. Феноменальна різкість в усьому кадрі та блискучий результат за слабкого освітлення.
Неймовірна різкість. Неперевершена та виняткова різкість зйомки, особливо на невеликій відстані. Мінімальна дистанція фокусування, що складає лише 0,20 м, дає фотографам змогу контролювати кадр — від великих планів до безкінечності.
Чудове боке. Удосконалена оптична конструкція забезпечує вишуканий ефект сяяння та природний ефект боке.
Різкі, виразні знімки. Елементи зі скла з наднизькою дисперсією (ED) і асферичні лінзові елементи об’єктива коригують хроматичні аберації, а нанокристалічне покриття проти відблисків від Nikon зменшує ореоли та відблиски.
Готовність до зйомки відео. Фокусування швидке, плавне та тихе. Ефект «дихання» фокуса майже ліквідовано.
Повна герметичність. Завдяки повній герметизації кожна рухома частина об’єктива захищена від пилу та вологи.

Для будь-якої подорожі. NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR

Надкомпактний телескопічний об’єктив. Повнокадровий об’єктив для бездзеркальних фотокамер зі змінною фокусною відстанню 24–200 мм і можливістю переходу від ширококутного до телескопічного положення об’єктива.
Підходить для подорожей. Важить усього 570 г і легко поміщається в менші сумки. Перемикач блокування масштабування фіксує об’єктив у втягнутому положенні, коли він зберігається в сумці.
Чіткі великі плани. Мінімальна дистанція фокусування всього 0,5 м на 24 мм та 0,7 м на 200 мм.
Ідеально для відео. Майже безшумне автофокусування. Ефект «дихання» фокуса та зсув фокуса під час зміни фокусної відстані зменшено.
Різкі, виразні знімки. Асферичні елементи зі скла з наднизькою дисперсією (ED) і асферичні лінзові елементи об’єктива мінімізують спотворення в усьому діапазоні масштабування. Покриття ARNEO від Nikon підвищує чистоту зображення, усуваючи ореоли та відблиски.
Стійкість до пилу та потрапляння крапель води. Завдяки повній герметизації об’єктив захищено від пилу та вологи. Фторований покрив ефективно захищає корпус від води, пилу та бруду, не погіршуючи якість зображення.

Інші новини