• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

18-02-2020

ДВА ОНОВЛЕННЯ МІКРОПРОГРАМИ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ РОЗШИРЕНІ ФУНКЦІЇ ФОТОКАМЕР NIKON СЕРІЇ Z

Амстердам, Нідерланди, 18 лютого 2020 р.: Сьогодні Nikon оголошує про випуск мікропрограми версії 3.00 для повнокадрових бездзеркальних фотокамер Nikon Z 7 і Z 6, а також версії 1.10 для бездзеркальної фотокамери Z 50 формату DX. Ці оновлення мікропрограми пропонують численні вдосконалення наявних функцій, роблячи бездзеркальну серію фотокамер ще потужнішою.

Оновлення мікропрограми Z 7/Z 6 до версії 3.00 додає нову функцію автофокусування з виявленням тварин до поточної функції АФ із розпізнаванням обличчя й очей. У той час як АФ із розпізнаванням обличчя й очей виявляє обличчя й очі людини, АФ із виявленням тварин розпізнає очі й морди собак і котів для кращого фокусування. АФ із виявленням тварин потурбується про фокус, щоб ви могли зосередитися на створенні кадру. Відстеження об’єкта також модифіковано подібно до функції 3D-стеження в цифрових дзеркальних фотокамерах Nikon, щоб її було простіше використовувати. Крім того, додано підтримку інших брендів карт пам’яті CFexpress*.

* CFexpress є торговельною маркою організації CompactFlash Association (CFA).

Версія мікропрограми 1.10 для Z 50 покращує роботу автофокусування під час запису автопортретів у режимі відео. Це покращення здійснено у відповідь на побажання користувачів, щоб фотокамера утримувала фокус на обличчях під час запису.

Nikon приділяє велику увагу гнучкому реагуванню на потреби наших користувачів і пропонує новітній підхід до зображення, який стимулюватиме до творчих пошуків.

Покращені за допомогою цього оновлення мікропрограми функції

Мікропрограма для Z 7/Z 6 версії 3.00

1. АФ із виявленням тварин для автоматичного фокусування на мордах і/або очах собак і котів
АФ із виявленням тварин додає підтримку виявлення очей і морд собак і котів. Якщо виявлено кілька морд або очей тварин, потрібний об’єкт для фокусування можна вибрати за допомогою мультиселектора або на сенсорному екрані. Під час запису відео можна виявляти морди тварин.

2. Підвищено зручність використання для АФ із відстеженням об’єкта
Відстеження об’єктів з отриманням нерухомих зображень у режимі AF-C змінено подібно до функції 3D-стеження цифрових дзеркальних фотокамер Nikon. Фотокамера відстежує об’єкт, коли кнопку спуску затвора натиснуто наполовину або утримується натиснутою кнопка AF-ON. Відстеження об’єкта закінчується, коли користувач знімає палець із кнопки, і вибрана до цього режиму точка фокусування знову активується для більшої зручності. Крім того, перехід від дисплея автоматичного вибору зони АФ до дисплея вибору об’єкта можна призначити настроюваному елементу керування. Усі ці зміни покращують відстеження об’єктів і полегшують активацію та зміну цільового об’єкта під час перегляду у видошукачі.

3. Підтримка карт пам’яті CFexpress
Окрім карт пам’яті Sony CFexpress мікропрограмою для Z 7/Z 6 версії 3.00 також будуть підтримуватися картки CFexpress Type B виробництва ProGrade і Lexar .

Завантажити мікропрограму версії 3.00 для Nikon Z 7 тут.
Завантажити мікропрограму версії 3.00 для Nikon Z 6 тут.

Мікропрограма для Z 50 версії 1.10

Модифікація характеристик елементів керування для запису автопортретів у режимі відео
Тепер, коли автопортрети записуються в режимі відео, режим фокусування заблоковано в режимі AF-S. З оновленням до версії 1.10 режим фокусування буде заблоковано в режимі AF-F. Ця зміна покращує роботу, даючи фотокамері змогу утримувати фокус на обличчі користувача під час запису відео.

Завантажити мікропрограму версії 1.10 для Nikon Z 50 тут.

Інші новини