• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

18-02-2021

НОВА МІКРОПРОГРАМА. НОВИЙ КОМПЛЕКТ ДЛЯ ВІДЕОЗЙОМКИ. НОВІ МОЖЛИВОСТІ.

Амстердам, Нідерланди, 18 лютого 2021 року. Сьогодні компанія Nikon із радістю представляє нову мікропрограму для повнокадрових бездзеркальних фотокамер Nikon Z 7II та Z 6II (формату FX). Також Nikon із радістю представляє новий базовий комплект для відеозйомки з Nikon Z 6II.

Мікропрограма версії 1.10 вийде 25 лютого 2021 року. Це оновлення мікропрограми покращує ефективність функції АФ із виявленням очей на моделях Z 7II та Z 6II, а також забезпечує додаткові формати запису та робочі процеси під час відеозйомки на моделі Z 6II. Новий базовий комплект для відеозйомки з Nikon Z 6II надає кінематографістам усі основні інструменти, необхідні для виведення відеовмісту на новий рівень.

Після оновлення мікропрограми до версії 1.10 фотокамери Z 6II та Z 7II зможуть виявляти очі людей, навіть якщо обличчя об’єкта в кадрі має невеликий розмір. Покращення будуть помітні під час зйомки в режимі автоматичного вибору зони АФ (люди) та АФ із широкою зоною (L-люди). Це оновлення мікропрограми також додасть до варіантів відеозапису фотокамери Z 6II підтримку відео у форматі 4K UHD/60p¹ та надасть можливість виводу відеоданих у форматі RAW² ³ на зовнішні записувальні пристрої Blackmagic Design⁴ ⁶ як для Z 7II, так і для Z 6II.  Після оновлення любителі відеозйомки зможуть виконувати запис⁵ у форматі Blackmagic RAW, а також у форматі ProRes RAW.

Blackmagic RAW є простим у використанні кодеком з усіма перевагами запису у форматі RAW. Завдяки низці нових технологій, зокрема новому вдосконаленому алгоритму демозаїкізації, Blackmagic RAW надає зображення без візуальних втрат, що ідеально підходять для робочих процесів із високою роздільною здатністю, високою частотою кадрів та високим динамічним діапазоном.

Новий базовий комплект для відеозйомки з Nikon Z 6II буде доступний наприкінці лютого. У цей комплект для кінематографістів входить повнокадрова бездзеркальна фотокамера Nikon Z 6II, на якій уже ввімкнено функцію виводу відео у форматі RAW. Крім того, він включає Atomos Ninja V, адаптер байонета Nikon FTZ, клітку для фотокамери SmallRig із системою швидкого зняття та основні аксесуари, як-от елементи живлення. Усі необхідні інструменти для досягнення нового рівня якості відео.

Завантажте мікропрограму версії 1.10 для Z 7II (з 25 лютого) тут
Завантажте мікропрограму версії 1.10 для Z 6II (з 25 лютого) тут


¹  Якщо вибрано цей параметр, область зображення фіксується у форматі відео на основі DX, а для якості відео встановлюється значення «Звичайна».
² Функцію виводу відео у форматі RAW можна ввімкнути в сервісному центрі Nikon за окрему плату. Знайти найближчий центр обслуговування Nikon можна тут. На фотокамерах Nikon Z 6II, придбаних у складі базового комплекту для відеозйомки з Nikon Z 6II, вже ввімкнено функцію виводу відео у форматі RAW.
³ На моделі Z 7II відео Full HD (формат RAW) можна записувати у форматі відео на основі FX, а відео 4K UHD RAW можна записувати у форматі відео на основі DX. У разі використання моделі Z 6II можна записувати відео у форматі 4K UHD та Full HD (формат RAW) із форматом відео як на основі FX, так і на основі DX.
⁴  Atomos NINJA V, а наразі й Blackmagic Design Video Assist 5" 12G HDR та 7" 12G HDR можна використовувати для запису відео Nikon RAW у форматі ProRes RAW або у форматі Blackmagic RAW відповідно. Належна робота з іншими записувальними пристроями, крім зазначених вище (станом на 18 лютого 2021 року), не гарантується. До того ж для відео RAW ProRes, записаного на зовнішній записувальний пристрій Ninja V виробництва Atomos, підтримується сумісність із налаштуваннями ISO та елементами керування кольоровою температурою, доданими до Final Cut Pro версії 10.4.9 компанії Apple і новішої версії. Це розширює можливості редагування відео в разі використання програми Final Cut Pro.
⁵  Вивід відеоданих у форматі RAW із встановленими налаштуваннями частоти кадру/розміру кадру на значення 4K UHD/60p не підтримуються.
⁶ 
У майбутньому Blackmagic Design випустить оновлення програмного забезпечення, яке додасть Nikon Z 7II та Z 6II як моделі, що підтримуються для запису у форматі Blackmagic RAW на моделях Video Assist 12G.

 

Інші новини