• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

31-03-2021

КОМПАНІЯ NIKON ПРОВЕДЕ КОНКУРС ENVIRONMENTAL PHOTOGRAPHER OF THE YEAR РАЗОМ ІЗ CIWEM ТА WATERBEAR

Амстердам, Нідерланди, 31 березня 2021 р. Компанія Nikon співпрацює з CIWEM та WaterBear, щоб провести конкурс Environmental Photographer of the Year – прийом заявок уже розпочато. З нагоди святкування 14-річчя на щорічному врученні нагород буде представлено найкращі роботи зйомки на екологічну тематику: від впливу, який люди мають на планету, до тих, хто надихає на розумне використання природних ресурсів.

Конкурс забезпечує міжнародну платформу для підвищення обізнаності про екологічні проблеми, які становлять ризик для нашої планети. Як фотографам-професіоналам, так і любителям пропонується подати свої творчі й актуальні знімки, які спонукають до роздумів, щоб отримати шанс виграти нагороду, грошовий приз або приголомшливий призовий пакет, що складається з обладнання серії Nikon Z*. Участь у конкурсі безкоштовна, і він охоплюватиме вісім категорій, зокрема звання Environmental Photographer of the Year 2021.

Фотографії-переможці стануть частиною ексклюзивної виставки на Конференції ООН із питань клімату в листопаді 2021 року (COP26). Виставка Environmental Photographer of the Year 2021 також здійснить міжнародне турне з компаніями Nikon Europe, CIWEM і WaterBear.

Джуліан Харві (Julian Harvie), керівник відділу маркетингу компанії Nikon у Північній Європі коментує: «Завдяки роботам найвеличніших фотографів світу компанія Nikon була в центрі багатьох найважливіших історій, розказаних протягом останнього століття. Надання фотографам і відеооператорам можливості знаходити потрібні моменти, реалізувати своє творче бачення й висвітлювати невимовне вже давно є основним аспектом мети нашого бренду. Зміна клімату й захист навколишнього середовища – одні з найважливіших історій сучасності. Ми раді підтримати цю неймовірну нагороду разом із CIWEM і WaterBear, підтверджуючи здатність фотографії змінити світ».

Щоб дізнатися більше та взяти участь у конкурсі Environmental Photographer of the Year, відвідайте сайт: http://epoty.org/ Прийом заявок завершиться 31 липня 2021 року, а переможців буде оголошено на конференції COP26 у листопаді 2021 року.

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. ЇЇ інноваційна оптична технологія – від споживчих до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – заснована на понад 100-річному досвіді. Бренд Nikon усесвітньо відомий тим, що встановлює нові стандарти дизайну й характеристик продуктивності завдяки революційним бездзеркальним фотокамерам серії Nikon Z та об’єктивам NIKKOR Z, що представляють новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon підтримує провідну культуру обробки зображень та дає змогу деяким найкращим світовим діячам образотворчого мистецтва розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Відомості про WaterBear

WaterBear – це перша у своєму роді мережа: безкоштовна інтерактивна відео- й цифрова платформа, призначена для підтримки цілей сталого розвитку ООН. Це робиться за допомогою надихаючого вмісту, передових технологій, що полегшують дії, і завдяки глобальній мережі партнерів. Платформа надає глядачу унікальну можливість негайно вживати безпосередніх заходів для підтримки неурядових організацій у всьому світі й формувати краще майбутнє для нашої вразливої планети.

Відвідайте сайт https://waterbear.com або завантажте з магазину App Store чи Google Play

Відомості про CIWEM

Сертифікований інститут керування водними ресурсами й охороною навколишнього середовища (CIWEM) – це королівська сертифікована незалежна професійна установа, а також зареєстрована благодійна організація в Сполученому Королівстві, яка працює на міжнародному рівні з метою вдосконалення практики керування водними ресурсами й охороною навколишнього середовища. CIWEM представляє спільноту з 30 000 професіоналів, які мають спільне бачення щодо безпечного й сталого розвитку світу. Щоб отримати докладніші відомості, відвідайте сайт www.ciwem.org.

* Конкретне обладнання, подароване як призовий пакет, обере компанія Nikon. Один призовий пакет містить: один корпус фотокамери Nikon Z 7II, один об’єктив NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S, один об’єктив NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S та один об’єктив NIKKOR Z 14-24mm f/2.8 S.

Інші новини