• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

01-04-2021

Nikon анонсує нову організаційну структуру для двох своїх підрозділів у Європі: фотообладнання та медичні прилади

Амстердам, Нідерланди, 1 квітня 2021 року. Сьогодні компанія Nikon оголосила про впровадження нової організаційної структури для двох своїх підрозділів у Європі: фотообладнання та медичні прилади. Це зроблено для підвищення гнучкості та конкурентоспроможності на дуже динамічному ринку, а також для підтримки розширення портфеля високоякісних продуктів та послуг Nikon у Європі. Зміни набирають чинності 1 квітня 2021 року.

Nikon Holdings Europe BV, що забезпечує функції корпоративної підтримки для Групи компаній Nikon у Європі, буде об’єднано з Nikon Europe BV та Nikon Instruments Europe BV 1 квітня 2021 року. Nikon Holdings Europe BV залишиться та продовжить свою діяльність.

Крім того, Nikon Holdings Europe BV здійснить транскордонне юридичне злиття з Nikon GmbH, Nikon France S.A.S., Nikon CEE GmbH та Nikon Instruments S.p.A., причому кожна з цих компаній продовжить свою діяльність як філія Nikon Holdings Europe BV з 1 квітня 2021 року.*

Після злиття Nikon Holdings Europe BV буде перейменовано в Nikon Europe BV.

Ці зміни дозволять Nikon зміцнити свою організацію — компанія зможе поєднувати можливості масштабування з місцевим досвідом, забезпечувати високу виробничу ефективність і залишатися поруч зі своїми торговими партнерами та споживачами.

Оновлений огляд компанії

Назва компанії: Nikon Europe BV
Адреса: Tripolis 100, Burgerweeshuispad 101, 1076 ER, Амстердам, Нідерланди
Капітал: 20 000 євро (прибл. 2 400 000 єн)
Директор і президент: Тецуя Морімото (Tetsuya Morimoto)
Кількість працівників:  приблизно 550
Основні види діяльності: централізоване постачання, адміністрування та управління коштами філій в Європі;
імпорт, продаж, обслуговування фотокамер і мікроскопів
Акціонери: у повній власності корпорації Nikon

* Злиття Nikon UK Ltd. з Nikon Holdings Europe BV проводилося аналогічним чином із набуттям чинності з 1 грудня 2020 року.

Інші новини