• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

Ніна Бермен

Ніна Бермен (Nina Berman) – фотограф-документаліст із США, яка приділяє основну увагу політичному та соціальному життю Америки. Вона є автором двох відомих монографій: "Пурпурні серця – повернення з Іраку" (Purple Hearts - Back From Iraq), у якій можна знайти портрети й інтерв’ю поранених ветеранів, а також "Батьківщина" (Homeland), яка присвячена мілітаризації американського життя після подій 11 вересня.

Пеп Бонет

Пеп Бонет (Pep Bonet) – відзначений нагородами режисер і фотограф з Іспанії, який розповідає про проникливі моменти життя в сучасному нестабільному світі. Його довгострокові проекти, присвячені африканським проблемам, а також поточний проект, присвячений проблемам ВІЛ і СНІД, лягли в основу багатьох книг і виставок по всьому світі. Пеп також відомий своїми репортажами про рок-гурт Mцtorhead, які він створював упродовж багатьох років.

Андре Брюс

Андре Брюс (Andrea Bruce) – американський фотограф-документаліст, яка висвітлює проблеми життя в контексті наслідків війни. Більше 10 років Андре працювала в найнебезпечніших країнах світу, зокрема в Іраку й Афганістані. Вона була штатним фотографом видання Washington Post і отримала найвищі нагороди від організації White House News Photographers Association.

Аліксандра Фаззіна

Аліксандра Фаззіна (Alixandra Fazzina), фотограф зі Сполученого Королівства, яка зосереджується на недостатньо висвітлених конфліктах і гуманітарних наслідках війни. Вона працювала незалежним фотожурналістом у Східній Африці, на Середньому Сході та в Азії. У її книзі "Мільйон шилінгів" (A Million Shillings) розповідається про масовий виїзд мігрантів і біженців із Сомалі.

Стенлі Грін

Стенлі Грін (Stanley Greene), який народився в США, задокументував багато подій: від розвитку панк-сцени Сан-Франциско в 70-х і 80-х роках до падіння Берлінської стіни, голоду в Судані, наслідків отруєння газом у Бхопалі та збройного конфлікту в Чечні. Його книга "Чорний паспорт" (Black Passport) була опублікована в 2010 р., а фотограф отримав 5 нагород World Press Photo (щорічної премії в галузі фотожурналістики) за роботу в усьому світі.
Стенлі Грін був одним із засновників NOOR. Стенлі помер у Парижі (Франція) 19 травня 2017 року

Таня Хабджука

Таня Хабджука (Tanya Habjouqa) – відзначений нагородами фотограф, журналіст і викладач зі Східного Єрусалима. Серед її основних інтересів – стать, позиціонування відмінностей, позбавлення права володіння, права людини, а також динаміка суспільно-політичних подій на Середньому Сході. Її проект "Окуповане задоволення" (Occupied Pleasures) отримав нагороду World Press Photo та був відображений у книзі.

Юрій Козирев

Російський фотограф Юрій Козирев (Yuri Kozyrev) більше 25 років висвітлює світові події, серед яких розпад Радянського Союзу та війна в Іраку, де він працював за контрактом для журналу TIME. Нещодавно він задокументував арабські революції та їхні наслідки в Бахрейні, Ємені, Тунісі, Єгипті та Лівії. Його роботи широко експонувалися та були відзначені багатьма міжнародними нагородами.

Бенедікт Курзен

Французький фотограф-документаліст Бенедікт Курзен (Bénédicte Kurzen) розпочала свою кар’єру розповіддю про конфлікти в Секторі Газа, Іраку та Лівані. Останні 10 років вона зосереджується на вивченні постапартеїдного суспільства в Південній Африці, зокрема в Нігерії. Завдяки гранту, отриманому від організації Pulitzer Centre, вона змогла створити комплекс робіт про Нігерію під назвою "Нація без богів" (A Nation Lost To Gods).

Себастіан Лісте

Іспанський фотограф і соціолог Себастіан Лісте (Sebastián Liste) фіксує фундаментальні культурні зміни та сучасні проблеми Латинської Америки та середземноморського регіону. Він зосереджується на довгострокових фундаментальних проектах, щоб показати суспільству соціальні наслідки проводжуваних політик. Його проект під назвою "Зсередини" (On The Inside), присвячений вивченню тюремного життя у Венесуелі, та інші проекти були відзначені багатьма нагородами.

Кадір ван Лохейзен

Нідерландський фотограф Кадір ван Лохейзен (Kadir von Lohuizen) відвідував зони воєнних конфліктів, однак став відомим завдяки довгостроковим проектам, присвяченим семи річкам світу, підвищенню рівня моря, виробництву діамантів і міграції на американському континенті. На основі проекту, присвяченого виробництву діамантів, створено книгу під назвою "Діамант має значення" (Diamond Matters), яка одержала нагороду World Press Photo. У межах проекту "Панамериканське шосе" (Via PanAm) автор написав книгу й організував виставки своїх робіт під час подорожі.

Джон Лоуенстейн

Американський фотожурналіст Джон Лоуенстейн (Jon Lowenstein) зосереджується на довгострокових документальних дослідженнях проблем, пов’язаних із владою, бідністю, расовою дискримінацією та жорстокістю. Його проект "Тіньове життя США" (Shadow Lives USA) присвячено вивченню шляхів переселення мігрантів із Центральної Америки. Крім того, він досліджував наслідки землетрусу на острові Гаїті та прояви жорстокості в суспільстві Гватемали. Він одержав кілька нагород і став учасником програми TED Global.

Франческо Зізола

Італійський фотограф-документаліст Франческо Зізола (Francesco Zizola) розповідає у своїх роботах про головні конфлікти у світі, соціальні та гуманітарні проблеми, а також висвітлює забуті кризи, які часто ігнорують основні засоби масової інформації. Він отримав 10 нагород World Press Photo та опублікував 7 книг, у тому числі книгу "Народжений десь" (Born Somewhere), у якій досліджуються умови життя дітей у 27 країнах світу.