Nikon Imaging | Україна | Європа

12-05-2016

Компанія Nikon отримала нагороди в трьох категоріях конкурсу TIPA Awards 2016 за цифрові дзеркальні фотокамери зі змінною оптикою Nikon D5 і D500 та програму SnapBridge

Амстердам, Нідерланди, 12 травня 2016 р. Корпорація Nikon радо повідомляє, що три її продукти отримали престижні нагороди конкурсу TIPA Awards 2016, який проводить Асоціація видавців журналів про фотографію (TIPA), авторитет світового рівня в області фотозйомки. Дзеркальна фотокамера зі змінною оптикою Nikon D5 стала переможцем у категоріях Best DSLR Professional/Action (Найкраща професійна цифрова дзеркальна фотокамера зі змінною оптикою і Найкраща цифрова дзеркальна фотокамера зі змінною оптикою для зйомки рухомих об’єктів), фотокамера Nikon D500 – переможцем у категорії Best APS-C DSLR Expert (Найкраща експертна дзеркальна фотокамера зі змінною оптикою з сенсором APS-C), а програма SnapBridge – переможцем у категорії Best Imaging Innovation (Найкраща інновація в області роботи з зображеннями).

Найкращі продукти для фотозйомки та роботи з зображеннями, що були випущені в період з 1 квітня 2015 р. по 31 березня 2016 р. у різних категоріях, були обрані для участі в конкурсі TIPA Awards 2016 редакторами престижних фотожурналів зі всього світу.

Щоб дізнатися більше, відвідайте веб-сайт TIPA Awards 2016.

Коментарі TIPA щодо Nikon D5 – переможця в категоріях Best DSLR Professional/Action

Система обробки зображень EXPEED 5 в D5 забезпечує низький рівень шуму, високу швидкість обробки відео формату 4K UHD, а також високу швидкість зйомки з частотою приблизно 12 кадр./с (з відстеженням AF і AE). У режимі неперервної зйомки можна знімати до 200 зображень RAW (зі стисненням без втрат) з глибиною 14 біт. Новий модуль датчика автофокусування Multi-CAM 20K високої щільності зі 153 точками фокусування (99 з яких є датчиками перехресного типу в центральній та периферійній областях) охоплюють значну площину кадру. Крім того, з відео 4K UHD можна експортувати зображення JPEG роздільною здатністю 8 мегапікселів. Також D5 підтримує найвищу стандартну чутливість в історії Nikon – ISO 102400, що разом з діапазоном визначення автофокусування, який починається лише з 4 EV, дає можливість виконувати автофокусування в умовах слабкого освітлення об’єктів з низьким контрастом.

Коментарі TIPA щодо Nikon D500 – переможця в категорії Best APS-C DSLR Expert

Нова система обробки зображень EXPEED 5 і новий датчик КМОН формату Nikon DX для D500 забезпечують широкий діапазон чутливості – ISO 100–51200 – з можливістю розширення до еквівалента ISO 1640000 (Hi 5). D500 дозволяє виконувати високошвидкісну неперервну зйомку з частотою приблизно до 10 кадр./с (з відстеженням AF і AE), що складає до 79 знімків RAW (зі стисненням без втрат) з глибиною 14 біт в одній серії. D500 також підтримує запис відео в форматах 4K UHD (3840 × 2160), 30p, Full-HD та інтервальну зйомку. Фотокамера обладнана сенсорним екраном розміром 3,2 дюйми приблизно на 2360 тис. точок для легкого перегляду і зйомки. Вона може використовувати картки пам’яті XQD і SD та є сумісною зі SnapBridge, що забезпечує просте підключення фотокамери до інтелектуального пристрою для передавання зображень та обміну ними.

Коментарі TIPA щодо SnapBridge – переможця в категорії Best Imaging Innovation

SnapBridge забезпечує простий обмін даними між фотокамерою та інтелектуальним пристроєм за допомогою енергоефективного підключення Bluetooth. Після інсталяції SnapBridge дозволяє миттєво передавати зображення з фотокамери на інтелектуальний пристрій. До фотокамери можна одночасно підключити до п’яти пристроїв. Під час зйомки ви можете автоматично передавати на пристрій і зберігати на ньому оригінальні зображення в форматі JPEG або менші копії з роздільною здатністю 2 мегапікселі (Full HD). Крім того, до них можна долучити два типи даних, у тому числі відомості про автора, інформацію про зйомку, коментарі та логотипи. Програма підтримує віддалену зйомку з інтелектуального пристрою, що дозволяє користувачам кадрувати та переглядати знімки в реальному часі на екрані інтелектуального пристрою, а з деякими фотокамерами також використовувати такі функції, як автоспуск.

Слово та логотипи Bluetooth® є зареєстрованими товарними марками компанії Bluetooth SIG, Inc. Корпорація Nikon використовує ці знаки відповідно до ліцензійної угоди. 

Інші новини