Nikon Imaging | Україна | Європа

01-08-2016

ЗУСТРІЧАЙТЕ ІДЕАЛЬНУ ФОТОКАМЕРУ ДЛЯ ВІДПУСТКИ: НОВА ВОДОНЕПРОНИКНА Й УДАРОСТІЙКА МОДЕЛЬ COOLPIX W100

Амстердам, Нідерланди, 01-08-2016. Лінійка компактних фотокамер COOLPIX від компанії Nikon поповнилася новою фотокамерою, яка ідеально підійде для мандрівок удома чи закордоном, – 13,2-мегапіксельною моделлю COOLPIX W100. З нею можна пірнати або плавати на глибині до 10 метрів¹ під водою, а її ударостійкий корпус здатен витримати падіння з висоти до 1,8 м² та мороз до –10 °C³. Крім того, фотокамера характеризується пилонепроникністю⁴, тож ви зможете взяти її із собою будь-куди.

Створюйте високоякісні знімки й миттєво обмінюйтеся ними завдяки програмі SnapBridge, яка автоматично передає зображення на ваш інтелектуальний пристрій, щоб ви могли легко зберігати їх і на ходу ділитися ними в соціальних мережах. Завдяки технології Bluetooth®⁵ із низьким енергоспоживанням (Bluetooth Low Energy, BLE) програма SnapBridge забезпечує постійний зв’язок між фотокамерою COOLPIX W100 і смартфоном або планшетом, даючи змогу легко керувати фотографіями та не надто виснажуючи ресурс заряду фотокамери. Знімайте відео у форматі Full HD (1080p) зі стереозвуком одним натисканням кнопки, а технологія «Електронний VR» (зменшення вібрацій) забезпечить їхню плавність і чіткість.

Надзвичайно проста у використанні фотокамера COOLPIX W100 оснащена кнопками зйомки одним дотиком, має зрозумілий інтерфейс і спеціальне меню для дітей, тож чудово підійде фотолюбителям будь-якого віку. Виберіть елемент «Простий автоматичний режим», щоб фотокамера оптимізувала для вас усі параметри, даючи змогу щоразу створювати чудові зображення. А завдяки РК-дисплею з діагоналлю 6,7 см (2,7 дюйма), роздільною здатністю 230 тис. точок і TFT-матрицею ви зможете створювати чіткі кадри навіть у сутінках чи в умовах прямого сонячного світла.

Ще ніколи не було так легко створювати чудові портретні знімки – як у воді, так і під водою. Система «Інтелектуальний портрет» активує такі функції, як «АФ з пріоритетом обличчя», що автоматично розпізнає зону обличчя об’єкта зйомки та виконує на ній фокусування, а функція «Кадрування обличчя під водою» автоматично створює знімки, коли виявляє людські обличчя в морі або басейні.

Інес Бернардес (Ines Bernardes), менеджер із виробництва фотокамер COOLPIX компанії Nikon Europe, представляючи нову водонепроникну й ударостійку фотокамеру, зазначила: «З фотокамерою COOLPIX W100 можна створювати якісні знімки й відео у форматі Full HD, не хвилюючись про дрібниці. Ви зможете розслабитися, знаючи, що ваша фотокамера витримає навіть неочікуване падіння з висоти чи в басейн. Де б ви не мандрували, програма SnapBridge із підтримкою технології Bluetooth®⁵ із низьким енергоспоживанням (Bluetooth Low Energy, BLE) може автоматично синхронізувати зображення фотокамери із даними на смартфоні або планшеті для миттєвого обміну й зберігання. Легке та інтуїтивно зрозуміле керування роблять фотокамеру ідеальною для зйомки в дорозі, а меню для дітей дає змогу створювати фотографії кожному члену сім’ї.»

¹ Еквівалент JIS/IEC, клас захисту 8 (IPX8: можливість зйомки на глибині 10 м під водою протягом 60 хвилин).
² (Пройдено умови тестування NIKON під час падіння, що відповідають стандарту ударостійкості MIL-STD 810F Method 516.5- Shock).
³ Приблизно до –10 °C.
⁴ Еквівалент JIS/IEC, клас захисту 6 (IP6X).
⁵ Текстовий символ Bluetooth® є зареєстрованою торговою маркою компанії Bluetooth SIG, Inc., яку корпорація Nikon Corporation використовує за ліцензією.

Інші новини