Nikon Imaging | Україна | Європа

19-10-2016

Удосконалюйте свою зйомку за допомогою нового об’єктива AF-S NIKKOR 70–200mm f/2.8E FL ED VR

Амстердам, Нідерланди, 19 жовтня 2016 р. Компанія Nikon представляє оновлену версію вже відомого телеоб’єктива формату FX зі змінною фокусною відстанню, який так гідно оцінили професійні фотографи, але тепер іще швидшу, яскравішу та гнучкішу, ніж будь-коли раніше. Створений для бездоганної роботи, новий об’єктив AF-S NIKKOR 70–200mm f/2.8E FL ED VR ідеально працює з високошвидкісними цифровими дзеркальними фотокамерами Nikon з одним об’єктивом і дає змогу фотографам бути на один крок попереду.

Незалежно від того, що ви знімаєте: спортивні події, динамічні сюжети, новини або репортажі, найновіша версія цього оновленого об’єктива може похвалитися низкою покращень, завдяки яким він значно відрізняється від інших. Удосконалена система відстеження АФ, регулювання експозиції, а також режим VR SPORT забезпечують серійну зйомку виняткової якості. Порівняно з його попередником об’єктив має покращене зображення в усьому кадрі та зменшує послаблення світла. Найближча дистанція фокусування тепер становить лише 1,1 м, а максимальний коефіцієнт репродукції збільшився з 0,11 до 0,21. Кнопки на оправі, які можна налаштовувати, роблять використання простішим, а нове розташування кілець масштабування та фокусування допомагає досягти балансу під час зйомки. Завдяки новій оправі з магнієвого сплаву, склу HRI і флюоритовим елементам цей об’єктив набагато легший за попередні моделі, але такий же надійний.

Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із маркетингу продукції компанії Nikon Europe, зазначає: «Новий об’єктив NIKKOR 70–200mm f/2.8E демонструє вражаючий прорив у якості зображення, швидшу й природнішу зйомку. Режим SPORT VR і ергономіка, успадкована від останніх моделей телеоб’єктивів Nikon із фокусною відстанню 400, 500 і 600 мм, змусять фотографів відчути різницю під час зйомки швидких непередбачуваних сюжетів за допомогою професійної цифрової дзеркальної фотокамери з одним об’єктивом, наприклад D5».

Основні характеристики

Удосконалена технологія зменшення вібрацій (VR) і точна взаємодія фотокамери й об’єктива
Технологія зменшення вібрацій (VR)¹ останнього покоління від Nikon робить можливою зйомку з витримкою до 4 разів довше, ніж без її використання, і активує постійну витримку, коли кнопку спуску затвора натиснуто наполовину. Режим SPORT VR забезпечує стабільніше зображення у видошукачі під час динамічної зйомки. Удосконалене відстеження АФ дає змогу фотографам точно й швидко реагувати на зміни автофокусування. Механізм електромагнітної діафрагми забезпечує надзвичайно стабільне регулювання АЕ навіть під час серії високошвидкісної зйомки.

Виключна цілісність: оптична точність у всьому кадрі
Нова оптична конструкція забезпечує чудову якість зображення в усьому кадрі. Вона складається з шести елементів зі скла ED, флюоритового елемента об’єктива й елемента зі скла HRI (з високим показником заломлення). Нанокристалічне покриття запобігає появі ореолів і відблисків для досягнення кращої чіткості зображення, а кольорові окантовки, хроматична аберація та спотворення виправляються в усьому діапазоні масштабування.

¹ У звичайному режимі відповідно до стандарту CIPA.