Nikon Imaging | Україна | Європа

19-10-2016

Новий об’єктив із можливістю зміщення PC NIKKOR 19mm f/4E ED пропонує розширені можливості керування

Амстердам, Нідерланди, 19 жовтня 2016 р. Компанія Nikon удосконалює компонування кадру під час зйомки з першим об’єктивом формату FX із функцією керування перспективою та застосуванням двох поворотних механізмів. Створений для фотографів із тонким відчуттям речей, об’єктив PC NIKKOR 19mm f/4E ED ідеально підходить для зйомки витворів архітектури, образотворчого мистецтва та пейзажів.

Завдяки куту огляду, унікальному нахилу, зсуву й можливостям подвійного обертання цей об’єктив із ручним фокусуванням дає можливість фотографам знайти ідеальну точку для початку зйомки. Функції нахилу й зсуву можна застосовувати як окремо, так і разом, що по суті копіює рухи фотокамери великого формату. Фотографи можуть здійснювати широкий контроль за фокальною площиною й швидко зсувати об’єктив, щоб створювати зображення, на які не впливає суміщення. Крім цього, можна нахиляти об’єктив, щоб створити контраст між переднім і заднім планом, без потреби закривати діафрагму, як на стандартних об’єктивах. Кут огляду 19 мм ідеально підходить для зйомки великих споруд і простору, а унікальна оптична конструкція мінімізує спотворення, поширені в ширококутних об’єктивах навіть по краях кадру.

Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із маркетингу продукції компанії Nikon Europe, зазначає: «Цей об’єктив формату FX є довгоочікуваним поповненням лінійки об’єктивів NIKKOR від Nikon із керуванням перспективою. Розроблений відповідно до потреб професіоналів, які використовують об’єктиви з керуванням перспективою, він пропонує потужне поєднання кута огляду й досконалу якість зображення навіть по краях кадру».

Основні характеристики

Надширокий кут огляду 19 мм
Кут огляду 19 мм дає змогу фотографу охопити справжні пропорції сюжету або детальніше підкреслити задній план і менше фокусуватися на передньому.

Висока точність: легендарна якість NIKKOR
Два асферичні елементи об’єктива значно зменшують різноманітні вияви в ньому коми й аберації. Три елементи з оптичного скла з наднизькою дисперсією мінімізують поздовжню хроматичну аберацію. Нанокристалічне покриття Nikon фактично запобігає появі ореолів і відблисків у кадрі навіть за умов заднього освітлення.

Подвійне обертання й керування перспективою: зйомка з ідеальної точки
Функції нахилу й зсуву можна застосовувати як окремо, так і в поєднанні. Можна окремо застосувати можливість нахилу на 90° у будь-якому напрямку, при цьому об’єктив також повернеться на 90°.

Плавна робота: бездоганна конструкція, виняткова ергономічність
Міцний механізм зсуву забезпечує просте використання. Об’єктив досить компактний і важить близько 885 г. Крім того, він має фтороване покриття від Nikon, яке надійно захищає від води, пилу та бруду, не погіршуючи якість зображення.