Nikon Imaging | Україна | Європа

07-04-2017

Шість продуктів Nikon отримали нагороду за кращий дизайн Red Dot Award: Product Design 2017

Екшн-камера KeyMission 360 отримала нагороду Best of the Best

Амстердам, Нідерланди, 7 квітня 2017 р. Корпорація Nikon, її дочірня компанія Nikon Vision Co., Ltd. та її інвестиційна компанія Nikon-Trimble Co., Ltd. радо повідомляють, що шість їхніх продуктів отримали нагороди за кращий дизайн Red Dot Award: Product Design 2017 від центру Design Zentrum Nordrhein Westfalen (Німеччина), причому екшн-камера KeyMission 360 отримала нагороду Best of the Best (Найкраща з найкращих).

Конкурс міжнародного рівня Red Dot Design Awards має більш ніж 60-річну історію. Щороку журі оцінює нові продукти та нагороджує знаком якості ті з них, що демонструють відмінний дизайн та інноваційність. Цього року на конкурс Red Dot Award: Product Design 2017 надійшло більше 5500 пропозицій із 54 країн. Переможців буде представлено на спеціальній виставці, яка відбудеться в період із 4 липня по 6 серпня 2017 р. в музеї Red Dot Design Museum у німецькому місті Ессен.

Щоб дізнатися більше про нагороди Red Dot Design Award, відвідайте веб-сайт Red Dot Online: http://en.red-dot.org/

Переможець у номінації Best of the Best – KeyMission 360

- Думка журі: "Компактний дизайн екшн-камери KeyMission 360 – це зразок класичної якості Nikon. Її стиль візуально втілює функціональність і простоту користування. Кожна її деталь доведена до ідеалу, і фотокамера відмінно підходить для використання на відкритому повітрі. Вона дає змогу робити знімки з кутом огляду 360 градусів, обладнана об’єктивом NIKKOR і датчиком зображення на задній і передній частинах камери. Ця екшн-камера приголомшує своїми передовими функціями для зйомки в будь-яких умовах".

Переможці конкурсу Red Dot Award: Product Design 2017

KeyMission 80: "Неперевершена стабільність і компактність, а також малий розмір екшн-камери KeyMission 80 дають змогу задовольнити вимоги користувачів до універсальності".

Біноклі MONARCH HG: "Завдяки чудовій оптиці з високою різкістю, широкому полю огляду та зручності використання біноклі Monarch HG 8x42/10x42 можна назвати відмінним вибором".

Біноклі PROSTAFF 3S : "Біноклі Prostaff 3S 8x42/10x42 отримують високу оцінку завдяки неперевершеній технології об’єктивів для відмінної точності зображення, а також завдяки простоті та зручності користування".

Лазерні далекоміри для гольфу COOLSHOT 80i VR/COOLSHOT 80 VR: "Дизайн цих лазерних далекомірів поєднує точність вимірювань і ергономічність".

Рішення цифрового відтворення зображень Nivo-i: "Nivo-i – це втілення нових цифрових технологій вимірювання. Обтічна форма та яскравий колір надають цьому пристрою справді оригінального вигляду".