Nikon Imaging | Україна | Європа

13-10-2017

Повнокадровий датчик цифрової дзеркальної фотокамери Nikon D850 отримав найвищу оцінку в рейтингу DxOMark – 100 балів

Амстердам, Нідерланди, 13 жовтня 2017 року. Компанія Nikon повідомляє, що фотокамера Nikon D850 отримала рекордно високу оцінку в рейтингу DxOMark –100 балів – завдяки повнокадровому датчику цифрової дзеркальної фотокамери.

Фотокамера D850 – перша цифрова дзеркальна фотокамера Nikon із повнокадровим датчиком КМОН формату FХ із заднім підсвічуванням, який має надвисоку роздільну здатність (45,7 мегапікселя), отримала рекордну кількість балів, пройшовши ретельне тестування в ресурсі DxOMark.

В аналізі DxOMark відзначено надзвичайну якість зображення й чутливість ISO фотокамери, а також пояснено, що «завдяки впровадженню першого датчика із заднім підсвічуванням у повнокадровій цифровій дзеркальній фотокамері Nikon із надвисокою роздільною здатністю (45,7 мегапікселя) Nikon D850 за якістю зображення не поступається середньоформатним фотокамерам, а часто навіть перевершує їх» та «фотокамера Nikon D850 не має собі рівних за якістю зображення».

Дірк Яспер (Dirk Jasper), менеджер із продукції компанії Nikon Europe, зазначає: «Фотокамера D850 досягла нового рівня якості зображення, і ми пишаємося тим, що за це її відзначено найвищою оцінкою в рейтингу DxOMark».

DxOMark – це надійний галузевий стандарт, що проводить незалежні вимірювання якості зображення об’єктивів та оцінювання фотокамер, об’єктивів і смартфонів. Загальна оцінка DxOMark для датчика складається з результатів тестування за трьома критеріями, включно з глибиною кольору для портретної зйомки, динамічним діапазоном для пейзажної зйомки та чутливістю ISO в умовах недостатнього освітлення для зйомки спортивних змагань, дикої природи й інших динамічних об’єктів.

Ці 100 балів отримано саме вчасно, адже цього року триває святкування 100-річчя компанії Nikon.

Повний огляд DxOMark доступний тут.

Докладніше про відзначену нагородами продукцію Nikon див. на сайті www.europe-nikon.com.