• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

01-04-2018

NIKON І NOOR РАЗОМ ПРОВОДИТИМУТЬ МАЙСТЕР-КЛАСИ Й РЕПОРТАЖІ У 2018 Р.

Амстердам, Нідерланди, 1 квітня 2018 р.: У 2018 році Nikon і NOOR знову об’єднають зусилля й допоможуть амстердамській групі фотографів-документалістів розповісти важливі історії. Nikon надає фотокамери й об’єктиви для використання в довгострокових проектах NOOR, що привертають увагу до глобальних проблем. У межах цього партнерства по всій Європі проводитимуться майстер-класи академії Nikon-NOOR для новачків у сфері документальної фотографії.

Nikon забезпечує підтримку різних групових проектів NOOR, наприклад проекту "Кліматичні зміни" (Climate Change), що у двох частинах ("Наслідки" й "Рішення") розглядає проблеми, спричинені змінами довкілля й підвищенням рівня моря. А груповий проект "Сучасне рабство" (Modern Day Slavery) досліджує нагальну проблему експлуатації людей і работоргівлі.

Новий сезон роботи академії Nikon-NOOR розпочнеться навесні 2018 р. з проведення тренінгів у Польщі, Швеції та Бельгії. Крім того, згодом ми оголосимо дати занять, що проводитимуться пізніше цього року. Кожен майстер-клас у кожному місті буде проведено для 15 учасників, що тісно співпрацюватимуть із відомими фотожурналістами над вдосконаленням своїх портфоліо. Учасники будуть відточувати свої навички з редагування знімків і вчитися створювати сюжети, а також зможуть розвинути вміння, необхідні для роботи в польових умовах, і отримають поради стосовно продажу своїх робіт. Консультанти NOOR поділяться своїм досвідом роботи над важливими глобальними питаннями, як-от соціальні зміни, конфлікти й екологічні проблеми. Nikon є спонсором академії й забезпечує безкоштовне навчання для всіх учасників. Так компанія заохочує до роботи молодих і талановитих фотографів-документалістів та допомагає їм розпочати кар’єру.

Мішель дю Круа (Michel du Croix), генеральний менеджер відділу роботи з клієнтами в Nikon Europe, стверджує:

"Ми пишаємося тим, що партнерство Nikon і NOOR допомагає звернути увагу на важливі проблеми людства, а академія Nikon-NOOR надихає на роботу нове покоління фотографів. Ми докладаємо всіх зусиль для підтримки спільноти фотографів: відзначаємо цікаві та актуальні репортажі та ділимося досвідом із перспективними фотожурналістами".

Щоб дізнатися більше, перейдіть за цим посиланням:

http://noorimages.com/announcing-the-2018-nikon-noor-academy-masterclasses/

Інші новини