• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

15-08-2019

КОМПАНІЯ NIKON СВЯТКУЄ ПЕРЕМОГУ У ДВОХ НОМІНАЦІЯХ EISA AWARDS 2019–2020

Амстердам, Нідерланди, 15 серпня 2019 року. Компанія Nikon радо повідомляє, що фотокамера Nikon Z 6 отримала нагороду Camera of the Year (Фотокамера року), а об’єктив NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S – нагороду Professional Standard Zoom Lens (Професійний стандартний об’єктив зі змінною фокусною відстанню) на конкурсі EISA Awards 2019–2020. Ці нагороди, присуджені продуктам бездзеркальної системи від Nikon, відзначають визнання інноваційних розробок, які компанія пропонує своїм фотографам.

Це вже друга відзнака Nikon Z 6 цього року. У квітні фотокамера здобула нагороду Best Full Frame Camera Expert (Найкраща експертна повнокадрова фотокамера) у конкурсі TIPA World Award. Серія S об’єктивів NIKKOR також не залишилася без нагород: об’єктив NIKKOR Z 14-30mm f/4 S посів перше місце в номінації Best Mirrorless Wide Angle Zoom Lens (Найкращий бездзеркальний ширококутний об’єктив зі змінною фокусною відстанню) у конкурсі TIPA. Нагороди EISA – це найновіша відзнака серії Nikon Z після премії Red Dot Award: Product Design 2019, яка підкреслює позицію Nikon як лідера галузі завдяки винятковим оптичним характеристикам продуктів компанії.

Коментарі EISA щодо фотокамери Nikon Z 6 – переможця в номінації Camera of the Year 2019–2020

Компанія Nikon створила чудову фотокамеру з винятковою ергономікою та надзвичайною якістю виготовлення. Ця фотокамера робить високоякісні знімки майже в будь-яких умовах. Система автофокусування з функцією розпізнавання очей дає змогу точно фокусуватися на об’єкті зйомки в будь-якій частині кадру. Великий і різкий електронний видошукач забезпечує точний попередній перегляд зображень, а вбудована стабілізація допомагає робити різкі знімки з будь-яким об’єктивом, зокрема із дзеркальною оптикою для байонета F. Загалом, це найкраща універсальна фотокамера для професійних фотографів.

Коментарі EISA щодо об’єктива NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S – переможця в номінації Professional Standard Zoom Lens 2019–2020

NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S – це світлосильний професійний стандартний об’єктив зі змінною фокусною відстанню для системи Nikon Z. Об’єктив має надійну конструкцію, використовує нанокристалічне покриття та нове покриття ARNEO для зменшення відблисків і ореолів, а передні й задні елементи мають фторований покрив, який надійно захищає їх від пилу, жиру та вологи. Завдяки настроюваному кільцю керування фотограф може легко налаштовувати діафрагму або корекцію експозиції, а OLED-панель на оправі відображає діафрагму, дистанцію фокусування або фокусну відстань. Зважаючи на приголомшливі оптичні характеристики, що поєднують високу роздільну здатність і привабливе боке, цей об’єктив – ідеальне доповнення до фотокамер серії Nikon Z.

Нагороди Європейської асоціації з обробки зображень і звуку (EISA) відзначають інновації, що поєднують найсучасніші технології та потрібні споживачам функціональні можливості з найкращими у своєму класі показниками. До складу EISA входять представники понад 55 відомих спеціалізованих журналів із понад 29 країн світу. Номінації змінюються щороку, відповідно до еволюції дизайну продуктів та мережевих функцій.

Щоб дізнатися більше про нагороди EISA, завітайте на веб-сайт https://www.eisa.eu/
Докладніше про відзначену нагородами продукцію Nikon див. на сайті www.europe-nikon.com

Інші новини