• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

17-08-2021

КОМПАНІЯ NIKON ПЕРЕМОГЛА В ЧОТИРЬОХ НОМІНАЦІЯХ НА КОНКУРСІ EISA AWARDS 2021–2022

Амстердам, Нідерланди, 17 серпня 2021 р. Компанія Nikon повідомляє, що чотири її продукти отримали нагороди на конкурсі EISA Awards 2021–2022. Бездзеркальна фотокамера Nikon Z 6II отримала нагороду в номінації Advanced Camera (Удосконалена фотокамера), а фотокамера Nikon Z 5 отримала нагороду в номінації Best Buy Camera (Найвигідніша покупка фотокамери). Кілька об’єктивів NIKKOR також відзначилися тріумфом: об’єктив NIKKOR Z MC 50mm f/2.8 став найкращим у номінації Macro Lens (Макрооб’єктив), а об’єктив NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S очолив категорію Professional Telephoto Zoom Lens (Професійний телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню).

Одна з найсучасніших бездзеркальних моделей Nikon Z 6II отримала високу оцінку за вражаючу систему автофокусування та можливості обробки зображень, що зробило її найкращим вибором для досвідчених фотографів. Тим часом повнокадровий датчик Z 5, електронний видошукач та висока чутливість ISO сприяли визнанню її повнокадровою фотокамерою з найкращою ціною на ринку. У категоріях об’єктивів обидва об’єктиви, NIKKOR Z MC 50mm f/2.8 та NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S, отримали високу оцінку за оптичну якість та високоякісний дизайн.

Отримані нагороди показують, що компанія Nikon продовжує спиратися на свою перевірену історію досконалості дизайну й інженерії, поставляючи захоплююче, інноваційне обладнання, яке задовольняє потреби фотографів – як творчо, так і технічно.

Коментарі EISA до нагороди Nikon Z 6II у номінації Advanced Camera 2021–2022

Nikon Z 6II – це універсальна фотокамера з 24,5-мегапіксельним повнокадровим датчиком КМОН із заднім підсвічуванням, яка може записувати відео у форматі до 4K Ultra HD зі швидкістю 60 кадр./с. Її система автофокусування наступного покоління може працювати в умовах слабкого освітлення до -4,5 ЗЕ, тоді як два механізми обробки EXPEED 6 забезпечують швидшу обробку зображення та більшу ємність буфера для неперервної зйомки порівняно з попередником. Фотокамера Z 6II також містить подвійні гнізда для карт пам’яті, одне для CFexpress/XQD та одне для стандартних SD-карт. Вона може живитися через інтерфейс USB-C і повністю сумісна з вертикальною ручкою акумулятора. Це одна з найдосконаліших фотокамер, доступних для серйозних фотографів-ентузіастів.

Коментарі EISA до нагороди Nikon Z 5 у номінації Best Buy Camera 2021–2022

Nikon Z 5 – це компактна та легка фотокамера, оснащена 24,3-мегапіксельним повнокадровим датчиком, установленим на системі механічної стабілізації. Вона дуже приємна у використанні завдяки великій ручці, джойстику для швидкої зміни опцій, сенсорному екрану та різкому електронному видошукачу з роздільною здатністю 3,6 мільйона точок. Завдяки максимальній чутливості ISO 51 200 фотокамера Nikon Z 5 може продовжувати зйомку при поганому освітленні. Її 273-точкова система автофокусування дуже ефективна й автоматично визначає людські очі та обличчя, а також очі та риси деяких домашніх тварин. Фотокамера також може знімати відео у форматі 4K, хоча з обтинанням в 1,7 разу. Загалом, це повнокадрова фотокамера з найкращою ціною на ринку.

Коментарі EISA до нагороди NIKKOR Z MC 50mm f/2.8 у номінації Macro Lens 2021–2022

Цей доступний за ціною, компактний і легкий стандартний макрооб’єктив для камер Nikon Z забезпечує репродукцію 1:1 при мінімальній відстані фокусування 16 см. Оптична конструкція використовує як асферичні елементи, так і елементи з оптичного скла з наднизькою дисперсією, щоб мінімізувати хроматичні аберації. Фторований покрив захищає передній елемент об’єктива, а рухомі частини герметизовано задля захисту від пилу, бруду та вологи, що дає змогу використовувати його в складних умовах. Він має безшумне кільце керування, за допомогою якого можна встановити діафрагму або чутливість ISO. У разі використання з фотокамерою серії Z формату DX об’єктив має кут огляду, еквівалентний 75 мм, що робить його чудовим вибором як для макрозйомки, так і для портретів.

Коментарі EISA до нагороди NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S у номінації Professional Telephoto Zoom Lens 2021–2022

Як і слід було очікувати від об’єктива, призначеного для висококласного професійного використання, цей світлосильний телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню настільки вдосконалений, наскільки це можливо. Він має чудову оптику, поєднуючи високі рівні різкості з ефективним усуненням аберацій. Інші бажані особливості включають стійку до погодних умов конструкцію, швидке, безшумне й точне автофокусування та ефективну оптичну стабілізацію. Кільце керування з можливістю налаштовування, дві програмовані кнопки та верхня панель дисплея забезпечують неперевершений рівень керування. У результаті це фантастичний об’єктив, який ідеально підходить для найрізноманітніших цілей, починаючи від зйомки дикої природи і спортивних подій до портретної та весільної зйомки.

Щороку на конкурсі EISA Awards нагороди отримують ті нові продукти, у яких поєднано найсучасніші технології, потрібні споживачам функціональні можливості та найкращі у своєму класі характеристики. На конкурсі EISA Awards оцінюються різні продукти, від найдоступніших і високоякісних до найпрестижніших представників сучасної побутової електроніки. Категорії нагород постійно змінюються та відображають еволюцію дизайну продуктів і можливостей підключення, але кожен переможець конкурсу EISA Awards залишається найкращим у своєму класі.

Щоб дізнатися більше про EISA, завітайте на веб-сайт https://www.eisa.eu/

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури і дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини