• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

11-11-2021

КОРПОРАЦІЯ NIKON РОЗПОЧАЛА СПІВПРАЦЮ З NISSIN JAPAN LTD ТА PROFOTO

Амстердам, Нідерланди, 11 листопада 2021 р: Корпорація Nikon радо оголошує про початок співпраці з Nissin Japan Ltd. та Profoto AB зі створення спалахів і продукції для студійного освітлення.

Nissin Japan Ltd. має понад 60 років досвіду у виробництві спалахів, а Profoto AB є провідним світовим виробником освітлювального обладнання для професійних фотографів. До цього часу обидві компанії випустили вже велику кількість спалахів, сумісних з фотокамерами Nikon. Ця співпраця дасть змогу збільшити кількість продуктів, сумісних з бездзеркальними фотокамерами Nikon, а також розширити продуктові лінійки компаній Nissin Japan Ltd. та Profoto AB.

Таким чином користувачі фотокамер Nikon матимуть не лише ще більший вибір надійної фотопродукції, а й отримають додаткові можливості для втілення своїх творчих задумів.

Про корпорацію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів і спортивної оптики – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури і дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини