• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

14-12-2021

ТВОРІТЬ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ІЗ НОВИМИ ОБ’ЄКТИВАМИ NIKKOR Z 28-75MM f/2.8

Амстердам, Нідерланди, 14 грудня 2021 року: Сьогодні компанія Nikon додає до сімейства Nikon Z новий повнокадровий стандартний об’єктив із можливістю масштабування. NIKKOR Z 28-75mm f/2.8 вирізняється універсальним діапазоном збільшення від ширококутного до телескопічного, широкою постійною діафрагмою та різким фокусуванням. Від вуличних сцен до пейзажів і портретів – це універсальний об’єктив для користувачів Nikon Z, які хочуть розширити свої творчі можливості.

Завдяки своїй легкій конструкції та чіткій оптиці NIKKOR Z 28-75mm f/2.8 надає змогу робити чудові знімки всього, що на це надихає. Універсальний діапазон масштабування охоплює низку класичних фокусних відстаней, а постійна діафрагма f/2.8 дає більше свободи для випробування нових ідей: користувачі можуть легко передати настрій в умовах слабкого освітлення або скористатися творчим потенціалом малої глибини різкості. Вони також можуть знімати з більш короткими витримками в умовах доступного освітлення та забезпечувати фіксацію руху без шкоди для яскравості.

NIKKOR Z 28-75mm f/2.8 фокусується швидко й чітко, навіть під час зйомки великим планом, і забезпечує чудове боке, що дає можливість користувачам досягати нових висот у портретній зйомці. Цей повнокадровий об’єктив Z також добре підходить для відеозйомки: діапазон масштабування може охоплювати широкі розгорнуті та середні кадри, а ефект «дихання» фокусу пригнічується.

Зураб Кікнадзе (Zurab Kiknadze), менеджер із продукції в компанії Nikon Europe, зазначає: «Об’єктиви з максимальною діафрагмою f/2.8 традиційно розроблялися для професіоналів, але завдяки перевагам оптичних характеристик байонета Z ми можемо запропонувати NIKKOR Z 28-75mm f/2.8 за доступнішою ціною. Ми раді надати фотографам можливість підняти свої навички на новий рівень, скориставшись творчими можливостями, які може запропонувати цей об’єктив із постійною широкою діафрагмою».

Основні характеристики NIKKOR Z 28-75mm f/2.8

Стандартний діапазон масштабування: вміщається в більшій частині кадру на 28 мм. Приголомшливі портрети на 75 мм.
Максимальна діафрагма f/2,8: постійна широка діафрагма забезпечує стабільну експозицію в усьому діапазоні масштабування та чіткі знімки в умовах слабкого освітлення; користувачі також можуть знімати з коротшою витримкою в умовах природного освітлення.
Чудове боке: великий байонет Z і фіксована 9-пелюсткова заокруглена діафрагма f/2,8 забезпечують неймовірне м’яке природне боке.
Відмінні великі плани: мінімальна дистанція фокусування становить лише 0,19 м для 28 мм і 0,39 м для 75 мм.
Широкий, впевнений фокус: фокусування плавне, безшумне та дуже чітке, навіть у разі зйомки з близької відстані.
Чудове відео: ефект «дихання» фокуса пригнічується, тому можна коригувати фокус без впливу на кут огляду кадру. Плавне керування діафрагмою дає змогу зафіксувати прекрасні природні зміни яскравості.
Інтуїтивне керування: плавне й безшумне кільце керування можна використовувати для точного ручного фокусування, для налаштування діафрагми, чутливості ISO або корекції експозиції.
Стійкість до пилу та потрапляння крапель води: об’єктив NIKKOR Z 28-75mm f/2.8 стійкий до пилу й потрапляння крапель води¹ та має покриття, завдяки якому об’єктив легко чистити.


¹ Не гарантується, що об’єктив буде стійким до пилу та потрапляння крапель води в будь-яких ситуаціях і за будь-яких умов.

Про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник товарів і послуг для отримання й обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та ефективної роботи, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon прагне утримувати позицію лідера у сфері візуальної культури й дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний партнер із поглядом у майбутнє, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини