• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

28-12-2021

Компанія Nikon випускає нову мікропрограму для флагманської бездзеркальної фотокамери Z 9 від Nikon

Амстердам, Нідерланди, 28 грудня 2021 року. Сьогодні компанія Nikon повідомляє про запланований випуск мікропрограми версії 1.10 для флагманської бездзеркальної фотокамери Z 9. Вона буде доступна для завантаження 5 січня 2022 року через центр завантажень Nikon і через мобільний додаток Snapbridge.

Мікропрограма версії 1.10 для фотокамери Z 9 значно покращить тривалість високошвидкісної неперервної зйомки.

Під час зйомки зі швидкістю 20 кадр./с в режимі запису [Високоефективний формат RAW + JPEG BASIC (L)] тривалість буде покращуватися порівняно з попереднім значенням, що становить приблизно 3 секунди, до найдовшого у світі*1 значення, що становить приблизно 15 секунд*2.

Під час зйомки зі швидкістю 20 кадр./с в режимі запису [Високоефективний формат RAW★ + JPEG BASIC (L)] або [JPEG FINE (L) + JPEG BASIC (S)] тривалість буде покращуватися порівняно з попереднім значенням, що становить приблизно 3 секунди, до приблизно 8 секунд*2.
Покращення високошвидкісної неперервної зйомки також підтримуватиме зйомку вирішальних моментів для об’єктів, що швидко рухаються, з високою роздільною здатністю.

Крім того, майбутнє оновлення мікропрограми додасть різноманітні відеофункції, а також покращить роботу та функціональність фото й відео.

*1 У разі зйомки зі швидкістю 20 кадр./с в режимі запису [RAW + JPEG] за допомогою бездзеркальних фотокамер із датчиком зображення на 30 мегапікселів або більше, доступних станом на 28 грудня 2021 р., на основі досліджень компанії Nikon.
*2 У разі використання об’єктива NIKKOR Z 50mm f/1.8 S та карти пам’яті ProGrade Digital Cobalt 1700R 325GB. Тривалість скорочується, якщо карту в гнізді 2 вибрано для резервного копіювання або якщо для автоматичного виправлення спотворення вибрано значення «Увімк.» тощо.

Про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник товарів і послуг для отримання й обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів і системних аксесуарів до спортивної оптики – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та ефективної роботи, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.
Компанія Nikon прагне утримувати позицію лідера у сфері візуальної культури й дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.
Як надійний партнер із поглядом у майбутнє, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини