• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

19-01-2022

ВИЙДІТЬ ЗА МЕЖІ З НОВИМ ОБׄЄКТИВОМ NIKKOR Z 400mm f/2.8 TC VR S

Амстердам, Нідерланди, 19 січня 2022 року. Сьогодні компанія Nikon із радістю представляє новий супертелеоб’єктив із фіксованою фокусною відстанню із вбудованим телеконвертором – NIKKOR Z 400mm f/2.8 TC VR S. Завдяки широкій діафрагмі f/2,8 і феноменальній продуктивності АФ цей неймовірний об’єктив підходить для зйомки спортивних подій, краєвидів і дикої природи. Виняткова якість зображення зберігається незалежно від відстані, з якої ви знімаєте – 400 мм або 560 мм з увімкненим телеконвертором 1,4x.

NIKKOR Z 400mm f/2.8 TC VR S – це перший об’єктив Z, оснащений новою системою фокусування з мотором із лінійною обвиткою Nikon Silky Swift VCM з оптичним кодувальником ABS: автофокусування працює швидше й тихіше з миттєвим захопленням і відстеженням об’єкта. Крім того, це перший об’єктив Z із новим мезоаморфним покриттям від Nikon, яке забезпечує найвищу ефективність відблиску в історії NIKKOR. У новому покритті використовуються частинки менші, ніж частинки нано-розміру, для забезпечення вражаючого керування ореолами й відблисками: чіткість ідеальна навіть під час зйомки сцен із кількома джерелами прямого світла в кадрі.

Створений, щоб фотографи змогли скористатися кожною можливістю для зйомки чудових кадрів поза приміщенням, NIKKOR Z 400mm f/2.8 TC VR S також має легку конструкцію, завдяки якій цей супертелеоб’єктив зручніше тримати. Міцний та ідеально збалансований, об’єктив повністю захищений від потрапляння зовнішніх речовин навколо всіх рухомих частин, а його центр ваги розташований ззаду для стабільнішої роботи. Елементи керування можна персоналізувати для ідеального налаштування в будь-якій ситуації, зокрема призначивши функції кільцю FN об’єктива.

Зураб Кікнадзе (Zurab Kiknadze), менеджер із продукції в компанії Nikon Europe, зазначає: «Це перший супертелеоб’єктив з фіксованою фокусною відстанню лінійки S-Line у сімействі NIKKOR Z, який відкриває нові можливості для професійних фотографів спортивних заходів, краєвидів і дикої природи. Він оснащений новими інноваційними технологіями, які виводять фокусування, чіткість зображення й адаптивність на новий рівень.Незалежно від того, що саме потрібно для гарного знімка, цей об’єктив впорається із завданням».

Основні характеристики NIKKOR Z 400mm f/2.8 TC VR S

Вбудований телеконвертер 1,4x: щоб увімкнути телеконвертор і розширити охоплення до 560 мм, достатньо швидко протягнути перемикач на правій стороні об’єктива.
Стійке автофокусування: система фокусування Silky Swift VCM з оптичним кодувальником ABS забезпечує феноменально швидке автофокусування з миттєвим захопленням і відстеженням об’єкта.
Приголомшлива якість зображення: максимальна діафрагма f/2,8 та ефектне заокруглене боке.
Вбудована в об’єктив система зменшення вібрацій: дає 5,5-ступеневу перевагу навіть під час зйомки з увімкненим вбудованим телеконвертором, синхронізоване зменшення вібрацій (VR) доступне в разі використання цього об’єктива з фотокамерою Z 9.
Мезоаморфне покриття: провідне у своєму класі покриття проти відблиску. Бореться з ореолами й відблисками, усуваючи несподіване світло, що потрапляє як із діагонального, так і з вертикального напрямків.
Чудова деталізація: елементи об’єктива зі скла з наднизькою дисперсією (ED), скла Super ED та скла SR від Nikon запобігають хроматичним абераціям.
Міцність: герметизація навколо всіх рухомих частин захищає від пилу й вологи, а фторований покрив від Nikon захищає передній елемент¹.
Збалансований: центр ваги об’єктива зміщено назад для стабільнішої роботи.
Настроюваний: функції можна призначати кільцю FN, а також кнопкам Fn, кільцю фокусування та безшумному кільцю керування. Зберігайте дистанції фокусування за допомогою кнопки встановлення пам’яті.
Стійкий і надійний: знімна ніжка штатива забезпечує оптимальний баланс, коли об’єктив прикріплено до штатива. Гніздо для захисту Kensington® допомагає захистити ваш об’єктив.
Вбудоване гніздо для фільтра: дає змогу легко додавати фільтри для ще більшого контролю над складними ситуаціями з освітленням.
Сумісність: підтримує використання ТЕЛЕКОНВЕРТОРА Z TC-1.4x і ТЕЛЕКОНВЕРТОРА Z TC-2.0x.

Про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник товарів і послуг для отримання й обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та ефективної роботи, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon прагне утримувати позицію лідера у сфері візуальної культури й дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний партнер із поглядом у майбутнє, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

¹ Не гарантується, що об’єктив буде стійким до пилу та потрапляння крапель води в будь-яких ситуаціях і за будь-яких умов.

Рекомендується дотримуватися запобіжних заходів. Не використовуйте цей об’єктив, якщо ви маєте кардіостимулятор або інший медичний пристрій для серця. Магнітне поле в цьому об’єктиві може призвести до несправності медичних пристроїв. Компанія Nikon не несе жодної відповідальності за таку несправність або за прямі чи непрямі наслідки несправності.

Перед використанням мікропрограму для фотокамер слід оновити до найновішої доступної версії.

Інші новини