• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

11-02-2022

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЩОДО ПІДОЗРІЛИХ ЛИСТІВ, ЯКІ ІМІТУЮТЬ ЛИСТИ ВІД ВІДДІЛУ ЗВ’ЯЗКІВ ІЗ ГРОМАДСЬКІСТЮ NIKON

Як нам стало відомо, люди, які видають себе за представників компанії Nikon, зв’язуються з власниками каналів YouTube і Facebook електронною поштою.

Шахрайська кореспонденція зазвичай містить назву Nikon та/або посилається на відділ зв’язків із громадськістю Nikon із проханням, щоб отримувач створив відео за допомогою фотокамери Nikon, або пропозицією спонсорства.

Ці електронні листи не мають жодного відношення до компанії Nikon або будь-яких учасників групи компаній Nikon Group.

З огляду на те, що такі інциденти почали відбуватися частіше, компанія Nikon хотіла б привернути увагу до того факту, що треті сторони, які видають себе за представників Nikon, можуть намагатися отримати особисту або фінансову інформацію та використовувати її для отримання фінансової вигоди.

Зверніть увагу на нижченаведене. Офіційна кореспонденція, що стосується наявної або можливої співпраці, надходитиме лише з офіційної адреси електронної пошти компанії Nikon, що закінчується на @nikon.com.

Крім того, з вами також може зв’язатися одне з наших партнерських агентств. Щоб переконатися, що лист є офіційним, ми пропонуємо вам виконати пошук їхньої присутності в мережі, щоб перевірити нижченаведене.

• Ознаки того, що агентство є законним
  - Захищений вебсайт: перевірте в адресному рядку (URL), чи є літера «s» в URL-адресі (вона повинна мати вигляд «https://» на початку) або символ замка.
  - Наявність контактних даних або даних офіційного дистриб’ютора.
  - Наявність політики конфіденційності – наприклад, запит на прийняття файлів cookie або докладні дані про те, як використовуються ваші дані.
  - Докладні дані про роботу з Nikon – логотип або приклад роботи.

• Ознаки, які свідчать про шахрайство
  - Відсутність будь-чого з перерахованого вище.
  - Орфографічні й граматичні помилки (зокрема в імені домену).
  - Посилання, які не працюють, (або відсутність додаткових посилань) на інші сторінки сайту.

Якщо ви сумніваєтеся, не відповідайте, не натискайте будь-яке посилання та не надавайте будь-яку інформацію, не підтвердивши законність електронного листа.

Натомість зверніться до місцевого представника Nikon зі зв’язків з громадськістю, щоб перевірити лист. Інформацію про представника можна знайти в розділі «Запитання преси» на вебсайті Nikon. Ви також можете зв’язатися з Nikon через наші платформи соціальних мереж. Наші підтверджені канали мають синю галочку. 

Інші новини