• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

28-10-2021

КОМПАНІЯ NIKON ПРЕДСТАВЛЯЄ ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ КОМПАКТНИЙ ОБ’ЄКТИВ ЗІ ЗМІННОЮ ФОКУСНОЮ ВІДСТАННЮ СЕРІЇ S-LINE

Амстердам, Нідерланди, 28 жовтня 2021 р. Сьогодні компанія Nikon представляє свій найновіший універсальний об’єктив зі змінною фокусною відстанню NIKKOR Z 24-120mm f/4 S. Завдяки легкій конструкції, удосконаленим оптичним характеристикам і широкому діапазону масштабування, цей об’єктив ідеально підходить для зйомки за будь-яких умов. Він надає змогу знімати різні ракурси, від старовинної архітектури й жвавої вуличної фотографії до детальних портретів і приголомшливих пейзажів, без потреби міняти об’єктив.

Високопродуктивний об’єктив NIKKOR Z 24-120mm f/4 S ідеально підходить для подорожей. Завдяки постійній максимальній діафрагмі f/4 об’єктив забезпечує керовану, творчу зйомку з неймовірною деталізацією. Також він має плавну ергономіку й систему змішаного фокусування, що забезпечує неймовірно швидке та точне автофокусування в усьому діапазоні масштабування.

Поєднуючи високу продуктивність із легким і компактним корпусом, об’єктив NIKKOR Z 24-120mm f/4 S готовий для зйомки фото й відео під час подорожей. Він надає чудову якість відео практично без ефекту «дихання» фокусу, що забезпечує стабільне кадрування в разі повторного фокусування під час записування. Якщо користувач переходить від зйомки інтер’єрів до пейзажів або між темнішими та світлішими сценами, стабільне регулювання експозиції забезпечує природний зсув яскравості, щоб відзняті епізоди виглядали чарівно та природно.

Покриття ARNEO та нанокристалічне покриття об’єктива запобігають появі ореолів і відблисків, спричинених світлом, що потрапляє з будь-якого напрямку, і забезпечують чіткість зображення.

Об’єктив NIKKOR Z 24-120mm f/4 S має герметизацію для захисту від пилу та крапель, а також фторований покрив від Nikon на передньому елементі, що відштовхує бруд і легко очищається.

NIKKOR Z 24-120mm f/4 S – один об’єктив, безмежні можливості.

• Телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню, чудовою оптикою й можливістю ширококутної та середньофокусної зйомки.
• Неперевершені зображення в широкому діапазоні масштабування.
• Постійна діафрагма f/4, що забезпечує універсальність і маневреність для користувача.
• Послідовне масштабування відео та фотографій.
• Коротка мінімальна дистанція фокусування і максимальний коефіцієнт репродукції 0,39.
• Гнучкий діапазон фокусної відстані, що становить 24–120 мм.
• Чудова якість відео з мінімальним ефектом «дихання» фокусу або майже без нього.
• Настроювані елементи керування зі спеціальною кнопкою функції та кільцем керування для призначення різних функцій відповідно до вподобань користувача.
• Легкий і компактний корпус, що забезпечує зручну портативність.
• Система змішаного фокусування, що використовує два приводи автофокусування для швидкого й точного автофокусування.
• Покриття ARNEO та нанокристалічне покриття, що усувають ореоли й відблиски.
• Герметичність для захисту від пилу та крапель, включно з фторованим покривом від Nikon, що відштовхує бруд.

Сьогодні о 19:00 на YouTube-каналі Nikon Europe відбудеться коротка трансляція в прямому ефірі з можливістю поставити запитання щодо запуску фотокамери Z 9.

Тим часом, 5 листопада з 14:00 до 22:00 відбудеться ексклюзивний віртуальний захід #NikonDays, присвячений усій системі продуктів серії Z, включно з найсучаснішою флагманською фотокамерою Z 9 від Nikon.

Фотографи-любителі та професіонали можуть взяти участь у сеансах французькою, англійською та німецькою мовами. Також можна буде долучитися до майстер-класів і симпозіумів у програмі Zoom та поспілкуватися з провідними фотографами Nikon у сфері зйомки дикої природи, спорту, автомобілів, моди й весіль з усієї Європи. Буде представлено докладний огляд фотокамери Z 9, системи Z та графіка випуску об’єктивів.

Відвідування заходу безкоштовне. Основними темами в щільному розкладі цього надихаючого заходу будуть поради й вказівки щодо того, як фотографам розкрити свій творчий потенціал під час зйомки фото й відео, а також наскільки важливим є об’єкт зйомки.

Для участі в заході зареєструйтеся тут: https://nikondays.nikoneurope.com
Щоб переглянути повний розклад заходу, відвідайте сайт https://nikondays.nikoneurope.com

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури і дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини