• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

28-10-2021

КОМПАНІЯ NIKON ЗАПУСКАЄ NX TETHER І NX MOBILEAIR ДЛЯ ПІДТРИМКИ РОБОТИ ПРОФЕСІЙНИХ ФОТОГРАФІВ

Амстердам, Нідерланди, 28 жовтня 2021 р. Компанія Nikon повідомляє про вихід NX MobileAir – програми для смартфонів, яка автоматично передає зображення, зроблені цифровими фотокамерами Nikon, на сервер FTP (протокол передачі файлів) без використання комп’ютера. Компанія також анонсувала NX Tether, просте у використанні програмне забезпечення для зйомки з підключенням* для цифрових фотокамер Nikon, яке дає змогу коригувати параметри фотокамери на комп’ютері та підтримує дистанційну зйомку.

NX MobileAir

NX Tether

NX MobileAir – це програма для смартфонів, яка ефективно забезпечує високошвидкісну доставку зображення та надійність, необхідну професійним фотографам на місці. Підключивши цифрову фотокамеру Nikon до смартфона за допомогою USB-кабелю, зображення можна автоматично передавати на інтелектуальний пристрій із доданим метаданими IPTC (Міжнародної ради з питань преси та телекомунікацій) миттєво під час зйомки зображення.

Робочий процес від зйомки до доставки прискорюється завдяки підтримці передачі зображень на сервер FTP, попередньо зареєстрований у програмі. Крім того, користувачі можуть перемикатися між автоматичним і ручним передаванням відповідно до ситуації, вручну вибирати зображення для редагування й передачі або передавати голосові нотатки разом із зображеннями на інтелектуальний пристрій та редагувати інформацію IPTC під час відтворення нотаток.

Більше того, програма підтримує передавання зображень, збережених на інтелектуальних пристроях, або зображень, знятих за допомогою цифрових фотокамер, відмінних від Nikon, на сервер FTP. Навіть у ситуаціях, коли використання комп’ютера заборонено або коли розташування комп’ютера утруднене, користувачі можуть легко редагувати за допомогою своїх інтелектуальних пристроїв, підвищуючи ефективність роботи.

NX Tether – це комп’ютерне програмне забезпечення, яке дає змогу фотографам підключити свою фотокамеру Nikon до комп’ютера, USB, через бездротову або локальну дротову мережу. Оскільки користувацький інтерфейс має простий, зведений макет основних функцій, необхідних для зйомки з підключенням, параметри фотокамери можна коригувати, виконуючи мінімальну кількість дій. Панель керування можна згорнути, що дає змогу переглядати зображення з меншим відволіканням.

Крім того, програма сповіщає користувачів про проблеми, як-от помилки передачі, за допомогою звуку та відображення на дисплеї. Це дає змогу фотографам зосередитися на зйомці з меншими турботами, навіть коли вони працюють далеко від комп’ютера. Програмне забезпечення бездоганно працює з NX Studio від Nikon, а також із сторонніми інструментами для редагування та обробки, включно з Lightroom, Photoshop та CaptureOne, реалізуючи безперебійний робочий процес для зйомки з підключенням.

Програмне забезпечення NX Tether можна завантажити із центру завантажень Nikon.
Програма NX MobileAir з’явиться в Європі в магазинах Google Play та App Store у 2022 році.

Сьогодні о 19:00 на YouTube-каналі Nikon Europe відбудеться коротка трансляція в прямому ефірі з можливістю поставити запитання щодо запуску найновішої фотокамери Z 9.

Тим часом, компанія Nikon проведе наступного тижня безкоштовний віртуальний захід із нагоди святкування системи серії Z, зокрема флагманської фотокамери Z 9, випущеної 28 жовтня. Бренд проводить захід #NikonDays 5 листопада та представить закулісний огляд продукту разом із натхненними фотографами й експертами Nikon за допомогою сеансів і майстер-класів. Рекомендується завчасна реєстрація, гості можуть зареєструватися тут: https://nikondays.nikoneurope.com

Основні функції NX MobileAir

• Підтримує ручне передавання на інтелектуальний пристрій у разі вибору вказаних зображень.
• Кількість альбомів, які можна створити, необмежена.
• Надійне та високошвидкісне передавання зображень можливе за допомогою дротового підключення USB без налаштування з боку фотокамери**.
• Підтримує стандарт швидкісного зв’язку мобільної мережі 5G.
• Містить параметри, ефективні для запобігання неправильній роботі, як-от блокування екрана під час роботи, вимкнення режиму сну / автоматичного блокування інтелектуального пристрою, а також функція повторного надсилання в разі помилки імпорту.
• Метадані IPTC та параметри завантаження на сервер FTP можна встановити для окремих альбомів.
• Можливість відображення стану обробки під час передавання на сервер FTP.
• Попередні налаштування IPTC, створені на комп’ютері, можна імпортувати, а попередні налаштування IPTC, створені в програмі, можна експортувати.

Основні функції NX Tether

• Доступність для завантаження та використання безкоштовно.
• Має ті самі піктограми операцій, які використовуються в інтерфейсах цифрових фотокамер Nikon, що підтримує інтуїтивно зрозумілу роботу.
• Підтримує функцію, яка сповіщає користувачів про проблеми передавання за допомогою звуку та відображення на дисплеї.

Перегляньте сторінку завантаження тут, щоб отримати інформацію про версії програмного забезпечення, підтримувані операційні системи (ОС) і сумісність фотокамер.

Технічні характеристики, дизайн, назва продукту та перелік аксесуарів, які постачаються в комплекті, можуть відрізнятися залежно від країни чи регіону. Технічні характеристики та обладнання можуть змінюватися без попереднього повідомлення або зобов’язань із боку виробника.

* Процес підключення фотокамери до комп’ютера або планшета та підтвердження зображень на екрані в режимі реального часу під час зйомки.
** Лише в разі підключення до інтелектуального пристрою, сумісного з Android. У разі підключення до iPhone необхідно змінити налаштування меню параметрів мережі
.

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури і дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини