• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

28-10-2021

КОМПАНІЯ NIKON ПРОПОНУЄ ЕКСКЛЮЗИВНУ МОЖЛИВІСТЬ ОЗНАЙОМИТИСЯ З ФОТОКАМЕРОЮ Z 9 НА БЕЗКОШТОВНОМУ ВІРТУАЛЬНОМУ ЗАХОДІ

Захід #NikonDays відбудеться 5 листопада, 14:00–22:00

Амстердам, Нідерланди, 28 жовтня 2021 р. Компанія Nikon повідомляє деталі проведення ексклюзивного віртуального заходу з нагоди святкування системи серії Z, зокрема найсучаснішої флагманської фотокамери Z 9, випущеної 28 жовтня.

Відомий захід бренду #NikonDays відбудеться 5 листопада, 14:00-22:00. Під час заходу ви отримаєте безпрецедентний доступ до нового головного продукту від Nikon і зможете дізнатися найдрібніші деталі.

Фотографи-любителі та професіонали можуть взяти участь у сеансах французькою, англійською та німецькою мовами. Також можна буде долучитися до презентацій продуктів і симпозіумів у програмі Zoom та поспілкуватися з провідними фотографами Nikon у сфері зйомки дикої природи, спорту, автомобілів, моди й весіль з усієї Європи. Буде представлено докладний огляд фотокамери Z 9, системи Z та кількох об’єктивів NIKKOR.

Відвідування заходу безкоштовне. Основними темами в щільному розкладі цього надихаючого заходу будуть поради й вказівки щодо того, як фотографам розкрити свій творчий потенціал під час зйомки фото й відео, а також наскільки важливим є об’єкт зйомки.

Можна буде обрати з-поміж трьох одночасних заходів, англійською, французькою та німецькою мовами відповідно.

Червона сцена (англійська)

Тут відвідувачі можуть послухати надихаючих фотографів, зокрема Емі Шор (Amy Shore), Ешлі (Ashley) та Джереда Груберів (Jered Gruber) і Бретта Флоренса (Brett Florens), а також експертів Nikon, які братимуть участь у фотозмаганнях, демонстрації продуктів та інтерв’ю.

Зелена сцена (німецька)

Відвідувачі зможуть повчитися в таких фотографів, як Віллі Ролфес (Willi Rolfes), Ава Півот (Ava Pivot), Крістіан Амманн (Christian Ammann), Хайке Яспер (Heike Jasper) та Ян Вінсент (Jan Vincent), а також в експертів Nikon, які братимуть участь у сеансах у другій половині дня, зокрема в зйомці модної та портретної фотографії тощо.

Блакитна сцена (французька)

Надихаючі фотографи, як-от Вінсен Ламбер (Vincent Lambert), Літтл-Шао (Little Shao), Франсуа Ламуро (François Lamoureux) та Еммануель Пампурі (Emmanuel Pampuri ), разом з експертами Nikon будуть обговорювати з відвідувачами свій досвід роботи з фотокамерою Z 9, а також братимуть участь у зйомці танцювальної фотографії.

Програма, а також години додаткового ексклюзивного контенту залишатимуться доступними за запитом, тобто контент буде доступний і після проведення заходу.

Для участі в заході зареєструйтеся тут: https://nikondays.nikoneurope.com
Щоб переглянути повний розклад заходу, відвідайте сайт https://nikondays.nikoneurope.com

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури і дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини