• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

18-11-2021

ОТРИМАЙТЕ ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ТВОРЧОСТІ. НАЙМЕНШИЙ ОБ’ЄКТИВ ІЗ ФІКСОВАНОЮ ФОКУСНОЮ ВІДСТАННЮ СЕРІЇ Z НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ

Амстердам, Нідерланди, 18 листопада 2021 р. Сьогодні компанія Nikon представляє найменший і найлегший¹ повнокадровий об’єктив із фіксованою фокусною відстанню серії Z – NIKKOR Z 28mm f/2.8. Цей розумний пристрій для розповідання є відмінним об’єктивом для щоденних потреб. Помірно ширококутний, вражаюче доступний і неймовірно потужний об’єктив готовий до будь-яких завдань: від вуличних сцен і пейзажів до ситуаційний портретів.

Цей світлосильний 28-міліметровий об’єктив із фіксованою фокусною відстанню забезпечує розширений кут огляду, щоб показати в кадрі більше, а мінімальна дистанція фокусування 0,19 м допомагає знайти оптимальну точку для виразних великих планів. Поєднання широкого байонета Z і заокругленої діафрагми f/2.8 забезпечує вражаючу ефективність зйомки в умовах недостатнього освітлення, і фотохудожники можуть фокусуватися на об’єкті на м’якому, природньому боке.

NIKKOR Z 28mm f/2.8 також дає змогу легко знімати чудове відео. Фокусна відстань 28 мм є класичною в кінематографі, а з таким легким об’єктивом користувач може знімати як із рук, так і за допомогою шарнірного тримача.

Основні характеристики: NIKKOR Z 28mm f/2.8

Світлосильний ширококутний об’єктив f/2.8: фокусна відстань 28 мм дає змогу робити ширококутні знімки з насиченим кольором і контрастом.
Суперпортативний: об’єктив має довжину прибл. 43 мм, а його вага становить близько 155 г. Досить компактний об’єктив, щоб його можна було тримати на фотокамері або покласти в кишеню куртки.
Чудове боке: широкий байонет Z і фіксована 7-пелюсткова заокруглена діафрагма f/2.8 забезпечують неймовірне м’яке, природне боке.
Відмінні великі плани: мінімальна дистанція фокусування 0,19 м дає користувачам змогу чітко знімати з близької відстані.
Швидке, безшумне АФ: завдяки надзвичайно тихому кроковому мотору й додатковому світлу, зібраному байонетом Z, фокусування виконується швидко, точно та безшумно.
Чудово підходить для відеозйомки: ефект «дихання» фокуса практично відсутній, тому можна регулювати фокус без помітного впливу на кут огляду кадру.
Обтинання DX 42 мм: у разі використання на фотокамері Nikon Z формату DX цей об’єктив забезпечує кут огляду 42 мм.
Легке керування: можна налаштувати безшумне кільце керування, щоб регулювати фокус, діафрагму, корекцію експозиції або ISO.
Добре захищений: повна герметизація для захисту від пилу та крапель води.²

ВІДОМОСТІ ПРО КОМПАНІЮ NIKON

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів і спортивної оптики – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури і дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

¹ Серед об’єктивів із фіксованою фокусною відстанню NIKKOR Z для бездзеркальних фотокамер зі змінними об’єктивами, доступних станом на 18 листопада 2021 року.
² Не гарантується, що об’єктив буде стійким до пилу та потрапляння крапель води в будь-яких ситуаціях і за будь-яких умов.

Інші новини