• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

ПІДТРИМУВАНІ ПРОЕКТИ

Фотографи-документалісти NOOR спільно працюють над груповими проектами, щоб висвітлити проблеми глобального значення. Серед дослідницьких проектів зазначимо "Наслідки" (Consequences), присвячений кліматичним змінам, "Пожива для розуму" (Food For Thought), присвячений проблемам постачання їжі й утилізації відходів, "Нова Бразилія" (The New Brazil), у межах якого вивчається бразильський економічний бум, "Сучасне рабство" (Modern Day Slavery) і "Світло в Африці" (Light on Africa).

Наслідки

Проект "Наслідки" – це дослідження кліматичних проблем, які виникли через підвищення глобальних температур. Він був презентований як багаторічний груповий проект на Кліматичному саміті ООН у Копенгагені в 2009 році, де фотографи NOOR брали участь у колективному обговоренні проблем разом із міжнародними експертами та політиками.

Рішення

Проект "Рішення" забезпечує контроль виконання проекту "Наслідки". Він присвячений пошукам рішень кліматичних проблем, а найбільша увага приділяється раціональним умовам життя. Цей груповий проект, завершений у 2010 році, демонструє використання альтернативних джерел живлення та відновлюваних джерел енергії людьми, а також висвітлює методи вирішення проблем, пов’язаних із підвищенням температури.

Нова Бразилія

У проекті "Нова Бразилія" висвітлюється перехідний період у житті сучасного багатоскладового бразильського суспільства на фоні зростаючого економічного буму. Груповий проект NOOR показує обличчя цієї нації, яка має величезні природні ресурси та жваве культурне різноманіття, під час зростання впливу Бразилії на світовій арені.

Пожива для розуму

У межах проекту "Пожива для розуму" досліджуються проблеми постачання їжі й утилізації відходів у всьому світі, зокрема такі культурні феномени, як змагання з поїдання їжі в США, під час яких надмірний апетит допомагає отримати нагороди. Проект вивчає рухи, які борються за зменшення обсягів харчових відходів, в економічному й екологічному аспектах.

Сучасне рабство

Проект фотографів NOOR "Сучасне рабство" (Modern Day Slavery) досліджує проблему експлуатації людей. Цей груповий проект підвищує обізнаність і підкреслює особливе значення проблеми, яка актуальна у всіх країнах світу приблизно для 20,9 млн людей, 27 % з яких – діти.

Світло в Африці

"NOOR в Африці" означає "Світло в Африці". Цей проект пропонує візуальний діалог на континенті, досліджуючи способи створення та розповідання історій. Портрети Африки були створені за допомогою історій політичного та соціального вираження в Тунісі, Південному Судані, Гані, Мозамбіку, Буркіна-Фасо та Ботсвані.