Nikon Imaging | Україна | Європа

31-05-2017

Вирушайте назустріч пригодам у будь-яку погоду з новою камерою COOLPIX W300

Амстердам, Нідерланди, 31 травня 2017 р. Nikon представляє цілком нову фотокамеру COOLPIX W300, яку можна використовувати за будь-якої погоди й на будь-якій глибині. Ця легка у використанні фотокамера ідеально підходить для пригод. Її зручно брати на активний відпочинок, у подорож містом тощо.

COOLPIX W300 легко знімає фото з роздільною здатністю 16 мегапікселів і відео у форматі 4K/UHD на глибині 30 м без додаткового футляра.¹ Вона так само надійно працює й на суші, а завдяки своїй компактній пилонепроникній конструкції фотокамера здатна знімати при температурі -10° C.² Ударостійкий корпус може витримати падіння з висоти до 2,4 м.³ Яскравий ширококутний об’єктив NIKKOR зі змінною фокусною відстанню дає користувачам змогу робити неперевершені знімки різноманітних подій навіть в умовах недостатнього освітлення або в підводних сутінках. Режим макрозйомки дає змогу сфотографувати великим планом надзвичайно маленькі речі на суші або під водою. Завдяки підтримці систем GPS/GLONASS/QZS відтепер значно легше розміщувати на фотографіях геотеги і додавати відвідані під час подорожі місця. А програма SnapBridge дає користувачам змогу синхронізувати фотографії з інтелектуальним пристроєм під час зйомки або використовувати його для віддаленого керування фотозйомкою.

Інес Бернардес (Ines Bernardes), менеджер із виробництва фотокамер у компанії Nikon Europe, зазначає: «Якщо ви любите пригоди, ця компактна фотокамера створена спеціально для вас. Візьміть із собою COOLPIX W300 і ви зможете знімати розваги в басейні, красу підводного світу, яку бачите під час пірнання, або навіть зробити відеозйомку занурення під час отримання сертифіката Advanced Open Water! Ви можете знімати пейзажі із заднього сидіння машини або записувати відео під нахилом, абсолютно не хвилюючись за фотокамеру. Крім того, за допомогою програми SnapBridge можна легко розповідати про свої пригоди.»

Основні характеристики

- Стійка конструкція. Неймовірна ефективність. Справжня свобода. Водостійкість на глибині до 30 м без додаткового футляра.¹ Ударостійкість у випадку падінь із висоти до 2,4 м.² Морозостійкість за температур до -10° C, а також пилонепроникність.³
- Вражаючі моменти. Виняткові зображення. Чутливе заднє підсвічування 16-мегапіксельного датчика КМОН та об’єктив із великою світлосилою f/2,8 і 5-кратним оптичним масштабуванням. Функція 10-кратного масштабування Dynamic Fine Zoom⁴ удвічі підсилює охоплення об’єктива, завдяки чому можна зняти подію набагато ближче.
- Покажіть, який цей світ надзвичайний. Запис відзнятих епізодів у форматі 4K/UHD 30p або відео з якістю Full HD (1080p) на суші чи під водою. Нова фіксація AE забезпечує плавну відеозйомку за умови зміни освітлення, що особливо зручно під час зйомки під водою.
- Різкість і стабільність. Швидке автофокусування й вражаюча комбінована система зменшення вібрацій Nikon за 5 осями забезпечує швидку, стабільну миттєву зйомку на суші чи під водою.
- Рух у правильному напрямку. Показ місць, які ви відвідали. Нова кнопка «Інструмент» постійно відображатиме на моніторі геодані GPS, кількість пройдених кроків, висоту/глибину або інформацію щодо повітряного чи водного тиску.
- Просте керування для життя, насиченого пригодами. Завдяки заглибленню ручки, великому монітору й простому керуванню, фотокамерою зручно користуватися під водою або навіть у рукавичках.
- Увесь світ чекає. Відкрийте його. Гніздо для штатива фотокамери підходить як для аксесуарів (наприклад, спалаху під водою Nikon SB-N10), так і для сповільненої зйомки з використанням штатива.


¹ Водонепроникність. Згідно з пройденими умовами тестування Nikon за цією характеристикою фотокамера є еквівалентом JIS/IEC, класу захисту 8 (IPX8). Зйомка на глибині до 30 м можлива протягом приблизно 60 хвилин.
² Морозостійкість/пилонепроникність. Згідно з пройденими умовами тестування Nikon за цією характеристикою фотокамера є еквівалентом JIS/IEC, класу захисту 6 (IPX6).
³ Ударостійкість. Ця фотокамера пройшла тестування Nikon, що підтверджує її відповідність стандарту MIL-STD 810F Method 516.5-Shock (випробування на падіння з висоти 240 см на фанерну плиту завтовшки 5 см).
⁴ Функція Dynamic Fine Zoom забезпечує у 2 рази більше масштабування, ніж оптичний телеоб’єктив із найбільшим діапазоном, зберігаючи при цьому максимальну роздільну здатність зображення.

Сумісність із програмою SnapBridge
Фотокамера дає змогу використовувати технології Bluetooth® і Wi-Fi® лише разом із програмою SnapBridge. Щоб використовувати програму Nikon SnapBridge із фотокамерою, її спершу потрібно інсталювати на сумісний інтелектуальний пристрій.

Текстовий символ і логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговими марками Bluetooth SIG, Inc., і будь-яке використання таких символів компанією Nikon і її дочірніми організаціями здійснюється на підставі ліцензії.
Wi-Fi® і логотип Wi-Fi Certified є зареєстрованими торговими марками корпорації Wi-Fi Alliance®.
Android і Google Play є торговельними марками Google Inc.