• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

13-10-2021

КОМПАНІЯ NIKON ДОДАЄ ДО СВОГО ДІАПАЗОНУ NIKKOR Z УНІВЕРСАЛЬНИЙ ОБ’ЄКТИВІ ЗІ ЗМІННОЮ ФОКУСНОЮ ВІДСТАННЮ ФОРМАТУ DX

Амстердам, Нідерланди, 13 жовтня 2021 р. Сьогодні компанія Nikon представляє об’єктив NIKKOR Z DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR, який пропонує чудову якість зображення й універсальність для зйомки із ширококутною, стандартною або телефото фокусною відстанню.

Цей удосконалений об’єктив формату DX має чудову оптику як під час зйомки на відстані, так і зйомки зблизька, тому його можна використовувати для зйомки будь-яких сценаріїв, від чудових пейзажів до захопливих портретів, а також він стане чудовим компаньйоном у подорожах.

Об’єктив надзвичайно простий у використанні, тому вам не доведеться носити із собою громіздкий фотокомплект, що ідеально підійде для фотографів-початківців, які раніше знімали на смартфон. Його вага, що становить лише 315 г, і діапазон фокусної відстані 18–140 мм забезпечують оптимальний баланс між незначною вагою, необхідною для чудової портативності, і можливістю знімати типові сцени під час подорожей.

Водночас вбудована система зменшення вібрації запобігає тремтінню руки або фотокамери, що дає змогу користувачам подовжити витримку на п’ять ступенів. Це забезпечує чіткі та нерозмиті зображення навіть в умовах поганого освітлення, як-от зйомка атмосферного інтер’єру або міських пейзажів уночі.

Об’єктив NIKKOR Z DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR також підтримує різке й плавне записування відео, що робить його ще універсальнішим. Його автофокусування працює швидко й відмінно в поєднанні з функцією АФ із виявленням очей у фотокамерах серії Z, щоб утримувати фокус саме там, де це необхідно. У результаті виходять чудові кадри з подорожей і пригод.

Ефективна герметизація від пилу та крапель забезпечує захист цього об’єктива формату DX від зовнішнього впливу, що дає змогу використовувати його в різних умовах зйомки.

NIKKOR Z DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR – ваш ідеальний супутник під час подорожей.

• Універсальний об’єктив зі змінною фокусною відстанню формату DX із чудовою оптикою.
• Компактний і легкий корпус, що ідеально підходить для зйомки на ходу.
• Потужний об’єктив із 7,8-кратним масштабуванням, який наблизить вас до об’єкта як ніколи раніше.
• Неймовірна мінімальна дистанція фокусування 0,20 м за широких фокусних відстаней.
• Режим зменшення вібрацій, що дає змогу подовжити витримку на п’ять ступенів без тремтіння фотокамери.
• Механізм електромагнітної діафрагми, що використовує сигнали фотокамери для ще точнішого керування діафрагмою та послідовно стабільного регулювання експозиції.
• Чудово підходить для відео та фотографій, з простими у використанні елементами керування.
• Герметично захищений від пилу та крапель.

Відомості про компанію Nikon

Компанія Nikon – це провідний світовий постачальник продуктів і служб для обробки зображень. В основі її інноваційних оптичних технологій – від аматорських до професійних фотокамер, від об’єктивів до системних аксесуарів – понад 100 років досвіду. Цей бренд отримав всесвітнє визнання за те, що встановив нові стандарти дизайну та продуктивності, створивши революційні бездзеркальні фотокамери серії Nikon Z та об’єктиви NIKKOR Z, що відкривають новий вимір оптичних характеристик.

Компанія Nikon є визнаним лідером у сфері візуальної культури і дає змогу найкращим фотохудожникам розкривати свій творчий потенціал за допомогою візуальної розповіді. Її відзначене нагородами обладнання дає змогу фотографам і відеооператорам реалізувати своє творче бачення на найвищому рівні.

Як надійний далекоглядний партнер, компанія Nikon об’єднує авторів контенту всіх рівнів завдяки своїй зацікавленій спільноті, неперевершеному технічному досвіду й доступу до освітніх ресурсів за допомогою таких ініціатив, як фотошкола Nikon School.

Інші новини