Z 6

24,5 МПISO 100–51 20012 КАДР./СВІДЕО 4K5 ГГц WI-FI®

Робіть те, що вам до вподоби. Живіть натхненно.

nikon-image

Перші враження про Nikon Z 6 із фотографом їжі та повсякденного життя Домініком Черрі (Dominique Cherry)

Ваше бачення. Ваша точка зору.

Представте свої ідеї в найкращому світлі. Зі швидким повнокадровим датчиком ви маєте змогу залишити свій слід.

nikon-image
nikon-image

Різкість у кожній точці кадру

Повнокадровий датчик КМОН на 24,5 МП із заднім підсвічуванням та з АФ у фокальній площині створює приголомшливо різкі й надзвичайно деталізовані зображення.

nikon-image

За межами швидкості

Блискавичний процесор зображення EXPEED 6 дає змогу отримувати зображення з низьким шумом і приголомшливим динамічним діапазоном як за високих, так і за низьких значень ISO.

nikon-image

Великий байонет. Приголомшливий ефект.

Широкий байонет із діаметром 55 мм забезпечує вловлювання фотокамерою серії Z ще більшої кількості світла. Усього 16 мм між байонетом і повнокадровим датчиком зображення фотокамери, і на датчик потрапляє ще більше світла.

Nikkor Z Noct S Line BK

Світло – джерело натхнення

Від меланхолійних сутінків до виразних тіней. Завдяки потужній оптичній конструкції об’єктивів із байонетом Z від Nikon у поєднанні з широким байонетом ви творитимете дива зі світлом.

ISO 100–51 200. Продуктивна робота навіть після заходу сонця.

Хай що ви знімаєте – нічні міські сюжети або портрети в сутінках, – ви неодмінно закарбуєте всі деталі.

nikon-image
nikon-image

Один адаптер. Безкінечне натхнення.

Адаптер байонета FTZ дає змогу використовувати наявні об’єктиви NIKKOR із байонетом F із фотокамерою Z 6. Жодної втрати якості зображення. А різкість об’єктивів без зменшення вібрацій (VR) у фотокамерах із вбудованим зменшенням вібрацій вийшла на новий рівень.

Докладніше
nikon-image

That look. That moment.

With Eye-Detection AF, your Nikon Z camera can lock onto your subject’s eye whether they’re alone or a face in a crowd. You select which eye to focus on via the multi-selector, and the camera maintains focus even if the eye is briefly obscured.
nikon-image

Творіть масштабно

Не втрачайте різкості завдяки надширокому покриттю автофокусуванням 90 % кадру. Завдяки неймовірно потужному фокусуванню об’єктиви з байонетом Z від Nikon дають змогу легко розпізнавати об’єкти, розташовані навіть на межі кадру. Крім того, ви можете знімати у вертикальному режимі з надзвичайною точністю.

nikon-image

Фокусування без обмежень

Система АФ миттєво виявляє рух. Навіть невеликі об’єкти або ті, що швидко рухаються, можна відстежити з абсолютною точністю за будь-яких умов освітлення. А завдяки режиму точкового АФ ви можете зосередитися на найдрібніших деталях.

nikon-image

Усередині світла

Вимірювання експозиції до -4 ЗЕ доступне під час зйомки з об’єктивом, що має максимальну діафрагму принаймні f/2. Тонкощі ховаються в тінях. Фокусуйтеся на деталях, навіть якщо єдиним джерелом світла є місячне світло.

nikon-image

Закарбуйте емоції

Інтелектуальний процесор АФ із розпізнаванням облич виявляє й фіксує обличчя. Той погляд. Той вираз обличчя. Ви неодмінне закарбуєте все, навіть якщо об’єкт зйомки швидко рухається.

Просте відстеження об’єкта

Іноді багато чого відбувається одночасно. Тому важливо мати можливість швидко переключатися між рухомими об’єктами в кадрі або фіксувати фокусування з відстеженням на одному об’єкті й не відволікатися на інші. Налаштуйте кнопки Fn фотокамери або об’єктива, щоб вмикати відстеження об’єкта в режимі автоматичного вибору зони АФ коли завгодно, як на цифрових дзеркальних фотокамерах.

nikon-image

Синхронність дій має виняткове значення.

Неперервна зйомка зі швидкістю 12 кадр./с. Відшукайте повнокадрову красу в самому центрі подій.

nikon-image
nikon-image
nikon-image

Стійкість

Вбудована оптична система зменшення вібрацій (VR) за 5 осями коригує тремтіння фотокамери в 5 напрямках. Незмінно різкі нерухомі зображення. Плавне відео.

nikon-image

Дія

Режим Sport забезпечує стабільне зображення у видошукачі під час динамічної зйомки або панорамування. Під час відеозйомки оптична система зменшення вібрацій (VR) за 5 осями у поєднанні з електронним VR забезпечує надзвичайну плавність відзнятого епізоду.

nikon-image

П’ять ступенів переваги

Завдяки вбудованій оптичній системі зменшення вібрацій (VR) за 5 осями ви можете знімати з витримкою в 5 разів довшою, ніж це можливо в іншому режимі.² Отримуйте чіткіші знімки за умов недостатнього освітлення, а також відео без наслідків тремтіння фотокамери.

Усе побачене можна зафіксувати

Упевнено компонуйте. Удосконалений електронний видошукач від Nikon на 3686 тис. точок забезпечує плавний огляд сюжету. З надзвичайно світлосильним і різким електронним видошукачем ви не втратите жодної деталі.

nikon-image

Міцна конструкція

Асферичні скляні елементи й захисне покриття запобігають утворенню відблисків і відбиття та захищають від бруду, що може обмежувати поле зору. Ви бачите все надзвичайно чітко, навіть якщо знімаєте вночі або за яскравого денного світла.

nikon-image

Різкість

Великий і чіткий електронний видошукач на органічних світлодіодах (OLED) відтворює природні кольори та зберігає плавність рухів. Різкі й чіткі зображення дають змогу створювати невимушені композиції, навіть якщо ви швидко панорамуєте або масштабуєте, щоб пересвідчитися в правильному фокусуванні.

nikon-image

Універсальність

Електронний видошукач дає змогу попередньо переглянути зображення із застосованими параметрами. Або ж залиште оригінальне зображення – таке, як відображається в оптичному видошукачі. Ви можете накласти ключову інформацію про зйомку, щоб спростити створення композиції з будь-якого кута огляду.

nikon-image

Чистий експресіонізм

nikon-image

Чаруюча дія

Записуйте повнокадрові відео формату 4K/UHD з частотою кадрів 30p. Створюйте захопливі вповільнені відео з винятковою деталізацією у форматі Full HD та з частотою кадрів до 120p. Ви можете легко створювати нерухомі зображення під час відеозйомки у форматі 4K або Full HD.

nikon-image

Висока роздільна здатність

Додаткова вибірка з відео формату 6K дає змогу знімати епізоди у форматі 4K з винятковою чіткістю та деталізацією. Чіткість, відсутність шуму, муару та спотворених кольорів на зображеннях забезпечує швидкісний процесор EXPEED 6.

nikon-image

Повний контроль

Світлосильні об’єктиви з байонетом Z від Nikon вирізняються безшумним автофокусуванням і вишуканим ефектом боке. До того ж, у разі ручного змінення фокуса під час зйомки сюжету доступна вбудована функція фокусування з виділенням контурів.

nikon-image

Плавність рухів

Швидкість АФ і чутливість відстеження АФ можна налаштувати під час записування відео. Завдяки неймовірно потужному фокусуванню об’єктиви з байонетом Z від Nikon зменшують небажані ефекти «дихання» фокуса й зсуву фокуса під час масштабування.

nikon-image

10-бітний журнал N-Log

Покажіть характер. Знімайте відео з високою 10-бітною глибиною кольору й закарбовуйте в 4 рази більше інформації, ніж за стандартного 8-бітного записування, максимізуючи якість зображення для редагування та градуювання. Активуйте функцію «Допоміжний перегляд», щоб переглянути стандартне зображення з простою корекцією градуювання.

nikon-image

Активний D-Lighting

Баланс світла. Вбудована функція «Активний D-Lighting» збалансовує світло й тіні у висококонтрастних сюжетах. Це ідеально підходить для відзнятих епізодів, які мають бути готові, щойно ви завершите зйомку.

nikon-image

Матеріал із кодами часу

Залишайтеся в курсі справ. Записуйте коди часу з пропуском кадрів або без нього, а також переглядайте їх у 10-бітному форматі HDMI. Фотокамера Z 6 сумісна з відкритим протоколом Atomos, тож ви можете синхронізувати початок/припинення записування відео у форматі HDMI за допомогою зовнішнього записувального пристрою. або фотокамери.

nikon-image

Запис у форматі ProRes RAW із фотокамери

Отримайте максимальну гнучкість обробки відео. Фотокамера Nikon Z 6 може виводити 12-бітне відео у форматі RAW на зовнішні записувальні пристрої, як-от Atomos Ninja V.³,⁴ Відеопотік у форматі ProRes RAW⁵ забезпечує максимальну гнучкість під час колірної корекції та записує більше деталей у світлі та тіні. Цю функціональність можна активувати в центрі обслуговування Nikon.

nikon-image

Виняткова надійність

Міцний, проте легкий корпус із магнієвого сплаву з надійною герметизацією відкриває перед цією фотокамерою всі шляхи. Міцний високоточний затвор пройшов випробування 200 000 циклами спуску.

nikon-image

Майстерна робота

Поворотний РК-дисплей дає змогу керувати функціями АФ та спуску затвора за допомогою сенсорних елементів керування. Крім того, дисплей із високою роздільною здатністю полегшує перегляд знімків за будь-якого освітлення.

nikon-image

Надійне тримання

Заглиблена й надійна ручка цієї фотокамери ніби стає продовженням руки. Вам не захочеться відпускати її.

nikon-image

Зручність використання

Ключові кнопки й елементи керування розміщено просто під рукою, тож ви можете швидко реагувати на будь-які зміни в сюжеті. Бракує часу на встановлення значень експозиції або витримки? До ваших послуг режим «Авто».

nikon-image

Пришвидшіть роботу за допомогою CFexpress

Фотокамери Nikon Z 6 і Z 7⁶ підтримують карти CFexpress Type B. Скористайтеся блискавичною швидкістю перезапису та надшвидкою передачею даних з фотокамери на комп’ютер. Спростіть роботу з великими файлами.

nikon-image

Підключення до інтелектуального пристрою

Завдяки вбудованим модулям Wi-Fi® і Bluetooth® ви можете швидко підключитися до будь-якого інтелектуального пристрою з підтримкою технології SnapBridge. Миттєво надавайте доступ до файлів JPEG. Знімайте нерухомі зображення та відео дистанційно.

nikon-image

Підключення до комп’ютера

Передавайте зображення JPEG і RAW в режимі станції або точки доступу без дротів і зайвого клопоту. Використовуйте додатковий безпроводовий передавач WT-7A, щоб передавати дані на більші відстані через проводові й безпроводові локальні мережі.

nikon-image

Приголомшуйте

Створюйте ефектні сповільнені відеосюжети у форматі 4K/UHD просто на фотокамері. Плавно прокручуйте години відзнятого матеріалу за лічені секунди.

nikon-image

Відкритий погляд

Створюйте різкі, виразні знімки та відео під час нічних прогулянок. Навіть за умов найгіршого освітлення ви закарбуєте щонайбільше деталей на фото й відео.

nikon-image

Надзвичайна простота

У камеру вбудовано 20 творчих ефектів, які можна використовувати під час зйомки нерухомих зображень і відео. Крім того, їх усі можна налаштувати, а потім зберегти для подальшого використання.

Технічні характеристики

Додаткові відомості

¹ Дані станом на 23 серпня 2018 року
² Відповідно до стандартів CIPA
³Для підтримки відеоданих у форматі RAW від Nikon, можливо, знадобиться оновити мікропрограму зовнішніх записувальних пристроїв Atomos Ninja V. Щоб отримати додаткову інформацію, відвідайте веб-сайт Atomos.
⁴ Підготуйте свою фотокамеру Nikon Z 6 до виводу 12-бітного відео у форматі RAW. Завантажте останнє оновлення мікропрограми та зверніться з фотокамерою до центру обслуговування Nikon, щоб активувати RAW. За активацію формату RAW може стягуватися додаткова плата. Деталі уточнюйте в центрі обслуговування.
Завантажити останнє оновлення мікропрограми можна тут
Знайти найближчий центр обслуговування Nikon можна тут
⁵ ProRes RAW – це формат RAW для відео, розроблений Apple Inc. у 2018 році.
⁶ Підтримуються картки CFexpress Type B виробництва Sony, ProGrade і Lexar. Підтримку карт інших виробників буде додано в майбутньому за допомогою оновлень мікропрограми.

Текстовий символ і логотипи Bluetooth® є зареєстрованими торговельними марками Bluetooth SIG, Inc., і будь-яке використання таких символів компанією Nikon і її дочірніми організаціями здійснюється на підставі ліцензії.
Wi-Fi® і логотип Wi-Fi Certified є зареєстрованими торговельними марками корпорації Wi-Fi Alliance®.
Усі торгові марки Nikon – це торгові марки компанії Nikon Corporation.


Код статті
Z 6 – VOA020AE
Комплект Z 6 24-70 f/4 – VOA020K001