• Nikon Imaging
  • |
  • Україна
  • |
  • Європа

Підтримка місцевих громад

Ми пишаємося ініціативами, які підтримуємо, та зусиллями наших співробітників, які спрямовані на те, щоб зробити світ кращим для всіх. Ці проекти, що реалізуються нашими місцевими командами, є лише деякими прикладами того, що ми віддаємо європейським громадам.

День дівчини - Німеччина

Компанія Nikon Німеччина приєдналася до загальнонаціональної ініціативи, щоб заохотити дівчат-підлітків розглянути традиційно чоловічі професії. До семінару про технічній світ мікроскопії та фотографії було запрошено учасниць віком від 13 до 15 років.

Донорство крові - Росія

Компанія «Nikon Россия» два рази на рік проводить донорську програму для підтримки дітей із хворобами крові. Зібрана кров передається Національному дослідницькому центру дитячої гематології, онкології та імунології ім. Дмитра Рогачева, який надає медичну допомогу більш ніж 500 дітям із хворобами крові.

Прибирання пляжу - Нідерланди

Nikon Europe і Фонд Sea First об'єднали зусилля для розв'язання проблеми забруднення пластиковим сміттям місцевих пляжів. Команда із 44 співробітників Nikon вирушила на пляж, де за три години зібрала 2000 предметів сміття. Фонду Sea First також була надана пожертва на життєво важливу роботу зі збереження пляжів, а його засновник виступив із доповіддю про зростаючу проблему забруднення моря і про те, як люди можуть допомогти у розв'язанні цього питання.

Скорочення, повторне використання, переробка - Угорщина

Nikon Hungary підтримала місцеву шкільну програму підготовки дітей щодо екологічної свідомості, передавши сім піддонів паперу для переробки. Окрім цього, вони також збирали вживані іграшки та одяг для пожертвування нужденним на Різдво, зменшивши забруднення і надавши необхідну підтримку вразливим.

Благодійність за вибором співробітника - Велика Британія та Скандинавія

Співробітники компанії Nikon у Великій Британії та Скандинавії щороку обирають благодійну організацію для підтримки. Із початку цієї програми в 2005 році у Великій Британії силами працівників було зібрано понад 258 000 євро. Благодійні організації завжди обираються у сфері охорони здоров'я, включно з хосписами, інститутами онкології, дослідження хвороби Альцгеймера та психічного здоров'я. Хоча наші співробітники зосереджуються на залученні коштів, їхні зусилля також привертають увагу до благодійних організацій та можливостей для волонтерства.

Light on Small (Світло на малому) - Нідерланди

Компанія Nikon Europe BV відгукнулася на ініціативу екологічних шкіл, яку проводить Foundation for Environmental Education (Фонд екологічної освіти, FEE) з 2017 року, та започаткувала незвичайну програму під назвою «Light On Small» («Світло на малому»). У рамках цього проекту фінансуються витрати на розробку навчальних матеріалів та надаються мікроскопи і фотоапарати Nikon. Його мета — підвищувати обізнаність про екологічні проблеми серед дітей шкільного віку. Близько 300 учнів у п'яти школах вже скористалися перевагами цього проекту.