Nikon Imaging | Україна | Європа

Академія Nikon-NOOR

Ми не просто чекаємо, поки сформується наступне покоління фотожурналістів. Ми активно залучаємо їх до навчання там, де вони мешкають. Починаючи з 2009 року, декілька провідних фотографів-документалістів стали викладачами в Академії Nikon-NOOR. Вони подорожують Європою, щоб поділитися своїми знаннями з майбутніми фотожурналістами. На тренінгах від Казахстану до Стамбулу, від Швеції до Польщі ми навчили понад 1000 учасників з більш ніж 70 країн світу.

В Академії викладачі NOOR діляться не тільки своєю майстерністю фотографувати. Вони допомагають учасникам навчатися впорядковувати зображення, розгортати історії та розвивати власний, неповторний стиль у фотографії. Вони також поширюють важливі знання, надаючи рекомендації щодо роботи з фіксаторами та поради щодо безпеки, оскільки багато учасників майстер-класу працюватимуть у зонах конфлікту.

Та підтримка на цьому не зупиняється. Завдяки Академії Nikon-NOOR тепер учасники мають доступ до постійно зростаючої мережі інших молодих і професіональних фотографів, які продовжуватимуть допомагати їм у розвитку кар'єри.