ПАРТНЕРСТВО NIKON-NOOR

NOOR – це колектив професійних фотожурналістів і документалістів, який привертає увагу суспільства до глобальних проблем сучасності. Він складається з фотографів із різних країн світу, кожен із яких працює над індивідуальними та колективними проектами.

NIKON І NOOR МАЮТЬ СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ ТА СПІВПРАЦЮЮТЬ У СФЕРІ ОСВІТИ

Nikon пишається тривалими партнерськими відносинами з колективом видатних фотожурналістів NOOR, які розповідають про складні проблеми сьогодення. Nikon підтримує такі масштабні проекти NOOR, як «Пожива для розуму» (Food For Thought), у межах якого досліджується система постачання продуктів харчування, а також співпрацює з NOOR у сфері освіти, щоб надихнути майбутніх фотографів-документалістів.

Майстер-класи академії Nikon-NOOR проводяться регулярно по всій Європі, щоб надати амбітним фотожурналістам можливість тісно співпрацювати з професіоналами та вдосконалювати навички. Учасники отримують індивідуальні рецензії своїх портфоліо, вдосконалюють технічні навички в області зйомки й обробки матеріалу. Крім того, вони отримують поради професіоналів стосовно продажу своїх робіт.

АКАДЕМІЯ NIKON-NOOR

Ми не просто чекаємо, поки сформується наступне покоління фотожурналістів. Ми активно залучаємо їх до навчання там, де вони мешкають. Починаючи з 2009 року, декілька провідних фотографів-документалістів стали викладачами в Академії Nikon-NOOR. Вони подорожують Європою, щоб ділитися своїми знаннями з майбутніми фотожурналістами. На тренінгах від Казахстану до Стамбулу, від Швеції до Польщі ми навчили понад 1000 учасників з більш ніж 70 країн світу.

В Академії викладачі NOOR діляться не тільки своєю майстерністю фотографувати. Вони допомагають учасникам навчатися впорядковувати зображення, розгортати історії та розвивати власний, неповторний стиль у фотографії. Вони також поширюють важливі знання, надаючи рекомендації щодо роботи з фіксаторами та поради з безпеки, оскільки багато учасників майстер-класу працюватимуть у зонах конфлікту.

Та підтримка цим не обмежується. Завдяки Академії Nikon-NOOR в учасників тепер є доступ до постійно зростаючої мережі інших молодих і професіональних фотографів, які продовжуватимуть допомагати їм у розвитку кар’єри.