Nikon Imaging | Україна | Європа

Я Сімона Смерчкова та Каміл Саліба, весільні фотографи

Сімона та Каміл – весільні фотографи, які працюють разом із 2012 року. Вони поєднали зусилля, оскільки "більше очей можуть більше побачити" на весіллі, а робота з різними фотокамерами та об’єктивами Nikon дає змогу знімати з різноманітних ракурсів протягом святкового дня. Наприклад, Сімона може повністю зосередитися на зйомці нареченої, а Каміл – жениха.

За кілька років роботи в них назбиралося багато чудових спогадів, і вони знайшли нових друзів. Сімоні та Камілу подобається ця робота, оскільки вони знімають те, що люблять, – радість, щастя та інші сильні емоції, які наповнюють людей у день весілля.
Simona & Kabil

Запитання та відповіді

Як ви захопилися весільною зйомкою?

Каміл: Я почав займатися весільною зйомкою в 1999 році після вивчення мистецтва й фотографії. Отже, я знаю, що таке чудові весільні традиції!

Сімона: Моя робота в цій сфері почалася пізніше, ніж у Каміла. Я займаюся весільною зйомкою з 2008 року. Я вивчала живопис, а потім почала знімати весілля. Крім того, я збагатила своє портфоліо модельною портретною зйомкою.


Яку весільну традицію ви більш за все любите знімати?

Нам пощастило, оскільки звичайне чеське весілля багате на традиції, тож ми знімаємо чимало! Одна з наших улюблених традицій має назву "Фальшива наречена". Зранку, коли жених приходить у дім нареченої, щоб її забрати та попросити благословення її батьків, інший учасник весільної вечірки, зазвичай чоловік, одягається як молода та намагається звабити жениха!


У чому полягає найбільша проблема весільної зйомки?

Найбільша проблема – зробити сильні та вражаючі знімки, які мають бути технічно досконалими, навіть коли умови для зйомки незручні, а часу обмаль. Ми повинні швидко думати та діяти.